Pattaya City and Tourism Authority of Thailand ogłaszają dzień rozpoczęcia świadomości ekologicznej 1 grudnia

Pattaya-

Władze lokalne, urzędnicy, właściciele firm, członkowie rządu Tajlandii i członkowie Urzędu ds. Turystyki Tajlandii spotkali się dziś w ratuszu, aby zaplanować i ogłosić wydarzenie inaugurujące świadomość ekologiczną. Wydarzenie odbędzie się 1 grudnia 2018 r. na plaży Pattaya w dwóch lokalizacjach: przed Central Festival i hotelem A-One w pobliżu Soi 5. Wydarzenie potrwa cały dzień od godziny 9:00 do zachodu słońca.

Wydarzenie będzie obejmowało szereg atrakcji, m.in.:

- Sprzątanie plaży publicznej z udziałem urzędników państwowych wysokiego szczebla i turystów. Zachęcamy turystów i emigrantów do przyjazdu i pomocy w sprzątaniu plaży.

- Seminarium dotyczące gospodarki odpadami publicznymi, podczas którego zastępca burmistrza omówi bieżące prace prowadzone w celu kontroli odpadów w mieście Pattaya.

-Wykład na temat zagrożeń związanych z plastikowymi torbami. Kilku czołowych sprzedawców detalicznych w okolicy, w tym 7-11 i Villa Market, ogłosiło plany ograniczenia lub całkowitego zaprzestania sprzedaży toreb plastikowych.

-Dzieci z lokalnych szkół będą miały pokazy i plakaty przedstawiające szczegółowo ich pomysły i wkład w kontrolowanie odpadów i opiekę nad Pattaya.

-Dziesiątki straganów i kiosków informacyjnych dla turystów i mieszkańców, wyjaśniających, w jaki sposób mogą pomóc w kontrolowaniu odpadów wytwarzanych w Pattaya City.

Zachęcamy turystów, emigrantów i mieszkańców do przybycia na Dzień Inauguracji Świadomości Ekologicznej i, jak twierdzi organizator, bycia częścią rozwiązania, a nie problemu.

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/