Pattaya City and Tourism Authority of Thailand ogłaszają dzień rozpoczęcia świadomości ekologicznej 1 grudnia

Pattaya-

Władze lokalne, urzędnicy, właściciele firm, członkowie rządu Tajlandii i członkowie Urzędu Turystyki Tajlandii spotkali się dzisiaj w ratuszu, aby zaplanować i ogłosić Dzień Rozpoczęcia Świadomości Środowiskowej. Wydarzenie odbędzie się 1 grudnia 2018 r. na plaży Pattaya w dwóch lokalizacjach: przed Central Festival i A-One Hotel w pobliżu Soi 5. Wydarzenie potrwa cały dzień od 9:00 do zachodu słońca.

Wydarzenie obejmie kilka działań, w tym:

- Sprzątanie plaży publicznej z udziałem urzędników państwowych wysokiego szczebla i turystów. Zachęcamy turystów i ekspatów do pomocy w sprzątaniu plaży.

- Seminarium na temat gospodarki odpadami publicznymi, podczas którego zastępca burmistrza omówi bieżące prace prowadzone w celu kontroli odpadów w mieście Pattaya.

- Ekspozycja o niebezpieczeństwach plastikowych toreb. Kilku znanych sprzedawców detalicznych, w tym 7-11 i Villa Market, ogłosiło plany ograniczenia lub całkowitego zaprzestania produkcji plastikowych toreb.

-Dzieci z lokalnych szkół będą miały pokazy i plakaty przedstawiające ich pomysły i wkład w kontrolowanie odpadów i opiekę nad Pattaya.

- Dziesiątki straganów i kiosków informacyjnych dla turystów i mieszkańców wyjaśniających, jak mogą pomóc w kontrolowaniu odpadów, które wytwarzają w Pattaya City.

Turyści, emigranci i miejscowi są zachęcani do przyjścia na Dzień Świadomości Środowiskowej i, cytując organizatora, bycia częścią rozwiązania, a nie problemem.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/