Dwaj brytyjscy bracia schwytani w Pattaya, poszukiwani za narkotyki w Wielkiej Brytanii

Pattaya-

Dwóch braci poszukiwanych przez policję w Merseyside w Wielkiej Brytanii w związku z podejrzeniem o przestępstwa związane z handlem narkotykami zostało aresztowanych w Tajlandii.

Okazało się, że Joseph i Gregory Mulhare z Wirral zostali zatrzymani 17 listopada w Pattaya przez tajlandzką policję imigracyjną.

Para, w wieku 43 i 38 lat, jest przetrzymywana na podstawie nakazów wydanych przez Północno-Zachodnią Regionalną Jednostkę ds. Przestępczości Zorganizowanej.

Są podejrzani o handel kokainą, ecstasy i metamfetaminą na terenie Wielkiej Brytanii. Postawiono im zarzuty w Wielkiej Brytanii, kiedy uciekli z kraju i ostatecznie udali się do Tajlandii. Według lokalnych źródeł ukrywali się od jakiegoś czasu w Pattaya, będąc stałymi bywalcami lokalnego baru piwnego w rejonie LK Metro.

Tajlandzka imigracja odkryła, że ​​przebywają w Soi Bua Khao w południowym Pattaya w hotelu Link.

Według świadków często widywano ich w barze Unique Blue Sports Bar.

Odkryli, że są poszukiwani przez tajlandzką policję, a następnie udali się do pokoju 305 w The Loft na wzgórzu Pratumnak, którego właścicielem jest Wirawan Luangleu.

18 tego miesiąca para zapłaciła Wirawanowi 2,000 bahtów za zabranie ich do hotelu Pannee Lodge na Khao San Road w Bangkoku.

Stąd udali się na lotnisko Suvarnabhumi, próbując wymknąć się funkcjonariuszom. Na lotnisku zmienili taksówkę i pojechali do Sukhumvit Suites w Asoke w centrum Bangkoku. Tam przebywali w pokojach 405 i 406.

10-go o 19:2.30 wymeldowali się i pojechali taksówką do Panda Resort w dzielnicy Don Hua Lor w Chonburi, gdzie zostali aresztowani o 33:XNUMX następnego ranka w pokoju BXNUMX.

Ich wizy zostały cofnięte i są przygotowywani do deportacji z powrotem do Wielkiej Brytanii.

 

Policja Merseyside wystosowała apel o rozmowę z braćmi 14 listopada.

Ministerstwo Spraw Zagranicznych powiedziało: „Zapewniamy pomoc dwóm Brytyjczykom po ich aresztowaniu i przetrzymywaniu w Tajlandii”.

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/