Chiński turysta zaangażowany w bójkę na Walking Street Gogo z personelem

Chiński turysta, pan Yang Zahn, lat 25, został ranny podczas bójki w Taboo GoGo na Walking Street z raną głowy i uszkodzeniem ubrania podczas bójki z dwiema kobietami z personelu dzisiejszego ranka o 2:30.

Obie strony w sporze mają radykalnie różne historie i perspektywy dotyczące problemu, więc przedstawimy obie.

Chiński turysta twierdził w prasie, że pilnuje swoich spraw i pije swojego drinka, gdy jedna z pracownic wciąż zwracała na niego uwagę, której nie chciał. Twierdził, że kilkakrotnie prosił członka personelu, aby zostawił go w spokoju i po prostu pozwolił mu pić, a ona tego nie zrobiła. Następnie twierdził, że zaatakowała go z przyjacielem bez powodu.

Pracownicy twierdzili, że turysta był pijany, obraźliwy, niegrzeczny i nadal dotykał ich, nie kupując im drinka. Stwierdzili, że kilkakrotnie prosili go o odejście, a on odmówił. Stwierdzili również, że odmówił zapłacenia rachunku, który wynosił około 140 bahtów. Stwierdzili, że konflikt nasilił się, gdy mężczyzna nie przestawał ich dotykać i krzyczeć.

Policja przywiozła obie strony na posterunek policji przy Soi 9, a turysta miał na miejscu pomoc medyczną z powodu niewielkiej rany głowy. Policja uważa, że ​​prawda w tej sprawie była gdzieś pośrodku obu zeznań. Kobiety z personelu zgodziły się zapłacić grzywnę w wysokości 1000 bahtów za incydent. Kierownik GoGo został również zabrany na komisariat i oskarżony o sprzedaż alkoholu po dozwolonych godzinach, ponieważ licencja na Walking Street jest o 2 w nocy.

Policja oświadczyła, że ​​będzie patrzeć na CCTV i ustalać, czy należy podjąć jakiekolwiek kroki prawne przeciwko gogo.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/