Bar najechał na rzekomą prostytucję nieletnich w Pattaya

Pattaya-

Około godziny 12:30 we wczesnych godzinach porannych we wtorek 4 grudnia na bar Miss B Haven w Central Pattaya został napadnięty we wspólnym wysiłku Departamentu Dochodzeń Specjalnych i regionalnych funkcjonariuszy policji.

Urzędnicy oświadczyli prasie, że odpowiadają na anonimową wiadomość od zaniepokojonego obywatela.

Osiem pracownic w wieku 20-35 lat, 16-letnia i 17-letnia dziewczynka oraz 44-letni właściciel baru Jomkaew Kingkhong, zostali zabrani na komisariat policji w Muang Pattaya na przesłuchanie w sprawie podejrzenia o handel ludźmi.

  W chwili obecnej policja nie wniosła przeciwko Jomkaewowi zarzutów o zmuszanie nieletnich do prostytucji i handel ludźmi, ale prowadziła dalsze dochodzenia, powiedział dyrektor biura handlu ludźmi w DSI, podpułkownik Pol Supat Thamthanarak.
Zapisz się!
ŹRÓDŁONation
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/