Dwóch tajlandzkich turystów wyrusza na późną noc popływać nago w Pattaya Bay zostaje obrabowanych

Pattaya-

Policja prowadzi śledztwo po tym, jak dwóch mężczyzn, którzy poszli popływać nago późną nocą w Pattaya, twierdzili, że skradziono im ubrania.

Mężczyźni, którzy odwiedzali miasto z Chiang Mai, opowiedzieli funkcjonariuszom, jak zdecydowali się zanurzyć nago na plaży w Naklua około 2 w nocy w poniedziałek rano.

Kiedy wrócili z pływania, zdali sobie sprawę, że ich ubrania, buty, portfele zawierające 2,000 bahtów, Samsung Galaxy S9 i smartfon Huawei, które pozostały na plaży, zostały skradzione. Z ich rzeczy pozostały tylko dwa ręczniki. Stwierdzili, że łączna wartość skradzionych przedmiotów i gotówki wynosiła 60,000 XNUMX bahtów.

Początkowo mężczyźni myśleli, że ktoś im żartuje, ale po tym, jak nie zobaczyli nikogo innego na plaży, poszli do najbliższej budki policyjnej, aby zgłosić kradzież. Aby jeszcze bardziej skomplikować sytuację, policja przy boksie również pomyślała, że ​​mężczyźni żartują z nich.

Policja powiedziała, że ​​sprawdzają nagrania z kamer CCTV w okolicy.

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/