Holenderka stojąca na plaży Jomtien zraniona przez pędzący skuter wodny (wideo)

Jomtien-

Kierowca skutera wodnego jest aresztowany po wypadku, w którym holenderska turystka, Wendy Wijmenga, 42-letnia, trafiła do szpitala wczoraj, 13 grudnia 2018 r., około godziny 1:00 na plaży Jomtien.

Inni turyści powiedzieli, że Holenderka miała właśnie wejść do wody w Jomtien, kiedy pędzący skuter wodny wpadł na plażę, wyrzucając ją na piasek.

Ratunek Sawang Boriboon wziął udział w scenie i zabrał ją do szpitala Bangkok Pattaya Hospital. Wyglądało na to, że doznała możliwych złamań kolan i nóg.

Kierowca Pornthiwa Karakate, lat 22, powiedział, że próbował uniknąć innego turysty kąpiącego się w wodzie i w końcu wpadł do holenderskiego turysty z pełną prędkością.

Powiedział, że pożyczył skuter od przyjaciela. Nie miał prawa jazdy.

Policja zabrała go, by postawić zarzuty. W dniu dzisiejszym, 14 grudnia 2018 r., pan Karakate, szef policji Apichai Krobpech, zastępca burmistrza oraz kilku innych urzędników miejskich odwiedziło pannę Wijmengę w szpitalu Bangkok Pattaya Hospital.

  Miasto przekazało 20,000 XNUMX bahtów na jej powrót do zdrowia, dało jej kwiaty i przeprosiło za incydent.

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/