Niepełnosprawny pilot próbujący latać dookoła świata rozbija się w Chon Buri

Pattaya-

Film uchwycił ostatnie chwile lekkiego samolotu, który rozbił się wczoraj w Sri Racha w Chon Buri. Materiał filmowy pokazuje również następstwa katastrofy.

Samolotem pilotował Mike Lomberg, mieszkaniec RPA, który przelatywał przez Tajlandię w ramach wyprawy dookoła świata.

Prywatny lekki samolot rozbił się wczoraj w Chon Buri, zabijając pilota.

Według raportu policyjnego samolot turbośmigłowy, który lądował na terenie wschodniego Uniwersytetu Technologicznego Rajamangala w dzielnicy Si Racha w prowincji Chon Buri, rozbił się i zapalił.

Pilot, 60-letni Mike Lomberg, obywatel RPA, zginął na miejscu w swoim samolocie. Przyleciał z prowincji Chiang Rai w północnej Tajlandii i dziś wybierał się do Phuket. Używał wózka inwalidzkiego do poruszania się, gdy nie latał, ponieważ był paraplegią w wyniku wypadku drogowego i uważano, że był pilotem testowym.
Policja bada przyczynę incydentu, który może wiązać się z awarią silnika.

 

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/