Masowa strzelanina sylwestrowa kończy się siedmioma zgonami, w tym podejrzanymi w południowej Tajlandii

Reutera -

Masowa strzelanina miała miejsce około 10 minut po północy, kiedy rodzina uczestniczyła w imprezie sylwestrowej w dystrykcie Phato, który znajduje się w prowincji Chumphon w południowej Tajlandii.

Policja powiedziała, że ​​podejrzany Sucheep Sornsung rozgniewał się, ponieważ nie czuł się mile widziany przez rodzinę żony i czuł, że jest ignorowany. Wyjął broń, gdy siedzieli przy stole i otworzył ogień.

Napastnik zastrzelił sześć osób, w tym swojego dziewięcioletniego syna i sześcioletnią córkę. Zginęły również cztery osoby dorosłe w wieku od 47 do 71 lat. Sornsung następnie popełnił samobójstwo, odwracając broń na siebie.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/