31-letni zaginiony rybak znaleziony martwy na plaży Jomtien, nie podejrzewa się nieczystości

Ciało 31-letniego Withoon Uisakul zostało zauważone przez łódź rybacką Sanan Samut i o 6 rano sprowadzone na brzeg na plaży Jomtien.

Pan Withoon utonął i zniknął po południu 5 stycznia, podczas próbnej jazdy swoją nową łodzią rybacką. Stracił kontrolę podczas wykonywania skrętu i wypadł za burtę, zanim śmigło łodzi uderzyło go w głowę, podała policja.

Jego matka, 53-letnia Saijai Sukkrajang i siedmiomiesięczna żona Rujia Lohkham, lat 29, rozpłakały się na widok jego ciała. Ciało zostało wysłane do sekcji zwłok w szpitalu Bang Lamung.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem mediów TPN od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał również w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Jego doświadczenie obejmuje sprzedaż detaliczną, HR i zarządzanie operacjami, a od wielu lat pisze o nowościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i odwiedza ten kraj jako regularny gość od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt z nami poniżej. Historie prosimy o e-mail Pattayanewseditor@gmail.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/