31-letni zaginiony rybak znaleziony martwy na plaży Jomtien, nie podejrzewa się nieczystości

The body of Withoon Uisakul, 31, was spotted by fishing boat Sanan Samut, and taken ashore at Jomtien Beach at 6 am.

Mr. Withoon drowned and disappeared in the afternoon of January 5 while he was test-driving his new fishing boat. He lost control while making a turn and fell overboard before the boat’s propeller hit his head, police said.

His mother, Saijai Sukkrajang, 53, and seven-months-pregnant wife, Rujia Lohkham, 29, broke into tears at the sight of his body. The body was sent for an autopsy at Bang Lamung Hospital.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/