Sześcioletnia dziewczynka znaleziona zmarła w Jomtien została zapomniana przez pokojówkę, która zostawiła ją w pokoju na 32 piętrze do zabawy

Sześcioletnia dziewczynka pogrążyła się w śmierci po tym, jak jej matka – służąca – zostawiła ją, by bawić się w pokoju na 32. piętrze w Jomtien Condo podczas sprzątania.

Dziecko zostało znalezione na ziemi w mieszkaniu Jomtien Sai 2, gdy pokojówka gorączkowo szukała swojej córki.

Nie pamiętała, gdzie ją zostawiła, kiedy poszła na inne piętra, żeby posprzątać.

Szef placówki w Pattaya, płk Apichai Krobpetch, powiedział, że matka „Gift” (przybrane imię) powiedziała, że ​​dziecko jest chore, więc zabrała ją ze sobą, aby posprzątać. CCTV pokazało, że zostawiła dziecko w pokoju 3202 na 32 piętrze około godziny 3:4.30. Dziecko z licznymi obrażeniami znaleziono o XNUMX:XNUMX. W pokoju nie było nikogo.

Zidentyfikowanie matki zajęło wiele godzin, ponieważ ciało dziecka zostało przewiezione do miejscowej kostnicy w celu zbadania. Wstępne raporty stwierdzały, że stan dziecka był niejasny i stwierdzono go późnym wieczorem.

Nikt nie wchodził do pokoju, odkąd pokojówka ją tam zostawiła. Na szklanym balkonie znaleziono ślady palców dziecka wskazujące, że poszła tam i wspięła się na górę.

W tej chwili policja w Pattaya nie wniosła żadnych zarzutów.

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/