Dobry Samarytanin zwraca chińskim turystom zagubione paszporty i pieniądze pozostawione w parku

Pattaya-

Chiński specjalista ortopeda, który zostawił pieniądze i paszporty rodzinne w malowniczym miejscu Pattaya, spotkał się z kosztownościami tuż po północy tego ranka.

Li Dapeng, lat 40, przybył na posterunek policji w Pattaya i natychmiast przytulił szefa policji turystycznej, pułkownika Piyaponga Ensarna, i czekał z innymi funkcjonariuszami.

Nigdy nie sądził, że znowu zobaczy swoją torbę i był pełen pochwał dla uczciwego członka tajskiej publiczności, który ją wręczył, oraz policji, która zdołała się z nim skontaktować.

Torba zawierała 42,000 XNUMX bahtów w juanach i cztery paszporty. Dr Li zostawił go podczas robienia pamiątkowych zdjęć i zdał sobie sprawę, że zaginął, gdy przygotowywał się do powrotu do Bangkoku na dzisiejszy lot powrotny do Chin.

Zdjęcia zostały zrobione z glinami z policji turystycznej i imigracyjnej, którzy pracowali razem, aby zapewnić kolejny szczęśliwy wynik dla zapominalskiego turysty.

Dobry Samarytanin, który oddał torbę, nie został z tej okazji wymieniony w historii Ruk Siam News.
Źródło: Ruk Siam, tajska wiza.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem mediów TPN od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał również w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Jego doświadczenie obejmuje sprzedaż detaliczną, HR i zarządzanie operacjami, a od wielu lat pisze o nowościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i odwiedza ten kraj jako regularny gość od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt z nami poniżej. Historie prosimy o e-mail Pattayanewseditor@gmail.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/