Kilkunastu Tajów oskarża Tajkę o oszukanie ich za blisko 10 milionów bahtów

Pattaya-

Grupa kilkunastu Tajów poszła wczoraj na policję w Pattaya, aby powiedzieć, że jeden z ich zaufanych przyjaciół oszukał ich na 10 milionów bahtów.

Piyathida Wongthani, lat 40, powiedziała, że ​​uwierzyła swojej przyjaciółce, ponieważ prowadziła firmę turystyczną. Zainwestowali w system Ponzi oraz oszustwo ubezpieczeniowe i pożyczkowe.

Uważa się, że istnieje ponad 20 ofiar, z których niektóre już osobno zgłosiły się na policję. Straty sięgają dziesięciu milionów bahtów, donosi Pattaya Online News.

Policja powiedziała, że ​​chce porozmawiać z Suphaporn Thongwanphen, lat 51, który ma policyjne przeszłość w zatrudnianiu nielegalnych przewodników.

Źródło: Wiadomości internetowe Pattaya

ŹRÓDŁOCodzienne wiadomości z Pattaya
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/