Ochroniarz tajskiego szpitala oskarżony o kradzież portfela mężczyzny umierającego na zawał serca na parkingu, rodzina oburzona, że ​​nic nie zrobiono

Saraburi-

Zrozpaczona córka zwróciła się do mediów o pomoc po tym, jak jej ojciec został okradziony przez ochroniarza szpitala i pozostawiony martwy na parkingu. Wyglądało na to, że jej ojciec miał zawał serca.

Mówi się, że policja wypuściła złodzieja, a szpital – który obiecał pomoc – nie zrobił nic poza wysłaniem wieńca na pogrzeb.

Anucha Changsri, lat 25, rozmawiała z menadżerem w poniedziałek po tym, jak jej ojciec Chayakorn Changsri, lat 49, taksówkarz, zmarł na parkingu szpitala Nong Khai w Saraburi.

Chaiyakorn pochodzący z Uttaradit cierpiał na chorobę serca.

Anucha powiedział, że w zeszłą środę rano jak zwykle pojechał taksówką ze swojego domu w podokręgu Kumhak w Nong Khae.

Jednak jadąc taksówką poczuł silne bóle w klatce piersiowej i sam pojechał do szpitala Nong Khae. Kiedy wychodził z taksówki w części parkingu, upadł na metalowy kolec wystający z bryły betonu podczas czegoś, co wyglądało na zawał serca.

W tym czasie był już nieruchomy i wyglądało na to, że doznał zawału serca.
,
Później, po zmianie zmiany ochroniarza, stwierdzono jego śmierć i wezwano policję.

Zbadano CCTV, która wyraźnie pokazała, że ​​jej ojciec stracił przytomność i upadł. Ochroniarz przeszedł obok i nie zaoferował żadnej pomocy.

Zamiast tego dwukrotnie okrążył taksówkę, po czym ukradł portfel jej ojcu. Pomyślała, że ​​prawdopodobnie zawiera 10,000 XNUMX bahtów, ponieważ wiedziała, że ​​jeszcze tego samego dnia jedzie zapłacić ratę za samochód.

Po kradzieży portfela ochroniarz wrócił do kabiny, jak gdyby nic się nie stało. Strażnik nigdy nie zwracał się do nikogo z prośbą o pomoc.

Anucha powiedziała, że ​​wniosła oskarżenie przeciwko strażnikowi na policję, ale go wypuścili. Kiedy później poszli go aresztować w jego kwaterze za szpitalem, uciekł.

Powiedziała, że ​​jej zdaniem ochroniarz został zwolniony przez szpital w czwartek dzień po zdarzeniu.

Dyrektor szpitala obiecał rodzinie pomoc, jak tylko będzie mógł.

Ale to były tylko puste słowa – powiedziała pogrążona w żałobie córka.

Na pogrzeb nie przybył żaden przedstawiciel szpitala – przysłali jedynie wieniec.

Teraz chce sprawiedliwości dla swojego ojca.

Thaivisa zauważa, że ​​jak dotąd nagrania z telewizji przemysłowej nie wydają się być własnością publiczną.

ŹRÓDŁOMenedżer Online, Thaivisa
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/