Tajski ochroniarz szpitala oskarżony o kradzież portfela mężczyzny umierającego na atak serca na parkingu, rodzina oburzona, że ​​nic nie zostało zrobione

Saraburi-

Zrozpaczona córka zwróciła się do mediów po pomoc po tym, jak jej ojciec został okradziony przez ochroniarza szpitala i pozostawiony na śmierć na parkingu. Wyglądało na to, że jej ojciec miał atak serca.

Mówi się, że policja wypuściła złodzieja, a szpital, który obiecał pomoc, nie zrobił nic poza wysłaniem wieńca na pogrzeb.

Anucha Changsri, lat 25, rozmawiała w poniedziałek z menedżerem po tym, jak jej ojciec Chayakorn Changsri, lat 49, kierowca taksówki, zmarł na parkingu szpitala Nong Khai Hospital w Saraburi.

Chaiyakorn, pochodzący z Uttaraditu, cierpiał na chorobę serca.

Anucha powiedział, że w ostatnią środę rano wyjechał taksówką ze swojego domu w dzielnicy Kumhak, Nong Khae.

Ale kiedy prowadził taksówkę, cierpiał na silne bóle w klatce piersiowej i pojechał do szpitala Nong Khae. Wysiadając z taksówki w części parkingu, podczas czegoś, co wyglądało na atak serca, upadł na metalowy kolec wystający z bryły betonu.

W tym czasie był już nieruchomy i wyglądało na to, że doznał ataku serca.
,
Później zmiana zmiany ochroniarza znalazła go martwego i wezwano policję.

Zbadano CCTV i wyraźnie pokazało, że jej ojciec zemdlał i upadł. Strażnik przeszedł obok i nie zaoferował pomocy.

Zamiast tego dwukrotnie okrążył taksówkę, zanim ukradł portfel jej ojca. Myślała, że ​​prawdopodobnie zawiera 10,000 XNUMX bahtów, ponieważ wiedziała, że ​​był w drodze, aby zapłacić ratę za samochód później tego dnia.

Po kradzieży portfela ochroniarz wrócił do budki, jakby nic się nie stało. Strażnik nigdy nie skontaktował się z nikim w celu uzyskania pomocy.

Anucha powiedziała, że ​​wniosła oskarżenie przeciwko strażnikowi z policją, ale go wypuścili. Kiedy później poszli go aresztować w jego mieszkaniu za szpitalem, uciekł.

Powiedziała, że ​​jej zdaniem ochroniarz został zwolniony przez szpital w czwartek dzień po incydencie.

Dyrektor szpitala obiecał rodzinie pomoc w każdy możliwy sposób.

Ale to były tylko puste słowa, powiedziała zrozpaczona córka.

Na pogrzeb nie przyjechał żaden przedstawiciel szpitala – po prostu przysłali wieniec.

Teraz chce sprawiedliwości dla swojego ojca.

Thaivisa zauważa, że ​​jak dotąd nagrania z telewizji przemysłowej nie należą do domeny publicznej.

ŹRÓDŁOMenedżer online, Thaivisa
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/