Policja turystyczna w Pattaya napadła na dwie uzbeckie kobiety pod zarzutem kradzieży

Policja turystyczna w Pattaya napadła na dwie uzbeckie kobiety pod zarzutem kradzieży

Dwie uzbeckie kobiety zostały aresztowane we wczesnych godzinach czwartkowych w Pattaya w Chon Buri pod zarzutem kradzieży po kradzieży przedmiotów od Pakistańczyka.

29-letnia panna Akhmadiwa Nargiza została oskarżona o zmowę w sprawie kradzieży lub otrzymanie skradzionych przedmiotów. Jej rodaczka, 43-letnia panna Sidikova Nasiba, została oskarżona o zmowę w sprawie kradzieży lub otrzymanie skradzionych przedmiotów i przekroczenie terminu ważności wizy.

Podejrzanym skonfiskowano skradziony Samsung Galaxy S9 Plus i kartę bankomatową Al Habib Bank.

Aresztowania nastąpiły po tym, jak policja turystyczna pełniąca swoje obowiązki na ulicy Pattaya Walking Street otrzymała dziś rano skargę od 35-letniego Pakistańczyka, Shakeela Ahmeda, że ​​skradziono mu cenne przedmioty, kiedy postanowił zabrać kobiety do swojego pokoju po tym, jak podszedł do niego wcześniej wieczorem w popularnej indyjskiej dyskotece na Walking Street.


Stwierdził, że zabrał je do swojego pokoju i zasnął, a kiedy się obudził kilka godzin później, jego telefon i karta bankomatowa zniknęły razem z kobietami.

Wrócił na Walking Street i poinformował policję turystyczną. Policja poszła z nim z powrotem do dyskoteki na przeczucie i te same dwie kobiety wróciły szukając kolejnych ofiar.


Obie kobiety przyznały się do kradzieży. Zostaną zatrzymani i oskarżeni zgodnie z tajskim prawem za kradzież. Oskarża się ich także o prostytucję i pracę bez pozwolenia na pracę.

Zapisz się!
ŹRÓDŁOPolicja turystyczna
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/