Ponad 2 miliony bahtów zabawek erotycznych i leków na zaburzenia erekcji skonfiskowanych podczas nalotu na Nana Plaza

Bangkok-

Wczoraj wieczorem (wtorek) z dziesięciu straganów działających w dzielnicy Nana w Bangkoku skonfiskowano seks-zabawki, afrodyzjaki i podróbkę viagry o wartości 2 milionów bahtów.

Policja połączyła siły z wojskiem i służbami ochrony, aby przeprowadzić nalot po kilku skargach opinii publicznej na sprzedawców (działających na obszarze soi 3/1) sprzedających nielegalne przedmioty na ulicy, z poszanowaniem praw autorskich. Stwierdzili również, że wielu turystów było urażonych i zaniepokojonych sprzedawanymi przedmiotami.

Służby porządkowe już pod koniec zeszłego roku wydały im ostrzeżenia, by je zlikwidowali, ale bezskutecznie. Powiedzieli również, że niektóre z leków sprzedawanych przez sprzedawców mogą być szkodliwe, a ich rodzaj działalności może wpłynąć na reputację Tajlandii.
Policja oskarżyła sprzedawców o posiadanie i dystrybucję narkotyków bez licencji, a także sprzedaż obscenicznych przedmiotów objętych ograniczeniami. Duży ładunek został wystawiony przed posterunkiem policji w Lumphini.

Nie jest jasne, dokąd trafią zajęte przedmioty.

ŹRÓDŁODaily News
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem mediów TPN od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał również w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Jego doświadczenie obejmuje sprzedaż detaliczną, HR i zarządzanie operacjami, a od wielu lat pisze o nowościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i odwiedza ten kraj jako regularny gość od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt z nami poniżej. Historie prosimy o e-mail Pattayanewseditor@gmail.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/