62-letni pracownik budowlany z Tajlandii ginie w tragicznym wypadku na lokalnym placu budowy

Pattaya-
13 lutego 2019 roku około godziny 1:62 XNUMX-letni Taj, pan Manun, zginął w wypadku budowlanym na placu budowy przy Pratamnak soi Six.


Jego 21-letni syn, który pracował z nim na budowie, był tragicznie świadkiem wypadku.

31-letni świadek wypadku zeznał, że operowali małym buldożerem, kiedy kabel buldożera pękł i uderzył pana Manuna w twarz i klatkę piersiową, który stał obok buldożera. Spychacz był obsługiwany przez jego syna.


Ratownicy zostali wezwani natychmiast i udzielili pomocy na miejscu, jednak jego obrażenia były zbyt poważne i zmarł na miejscu.


Policja i urzędnicy uważają, że niewłaściwa konserwacja buldożera doprowadziła do tragicznego wypadku i nie obwiniali syna za jakikolwiek błąd operatora.
Oświadczyli, że będą kontynuować dochodzenie w sprawie dokładnej przyczyny uszkodzonego kabla, który pękł.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/