Cudzoziemiec widziany oddając mocz z tyłu Baht Bus w biały dzień

„Ciemnoskóry” obcokrajowiec pomyślał, że byłoby niezłą zabawą oddawać mocz w drodze z poruszającej się piosenki thaew (znanej w Pattaya jako autobus bahtowy).

Rozpiął więc zamek błyskawiczny i wyciągnął to, co Sanook News nazwał swoją „anakondą” i zaczął odciążać się wzdłuż Sukhumvit Road.

Mężczyzna – podobno przez Sanoka miał ciemną skórę – bawił się najlepiej, gdy jego koledzy namawiali go do śmiechu i żartów.

Świadkiem tego wysoce nieodpowiedniego zachowania był kandydat do Regionu 7 w nadchodzących wyborach, który był na akwizycji. Pramet Ngamphichet poprosił jednego ze swoich pracowników, aby powiedział kierowcy, co widział, gdy piosenka zatrzymała się na czerwonym świetle na skrzyżowaniu Huay Yai.

Kierowca, pan Thaweesak, powiedział, że zabierze ich na posterunek policji w Pattaya, aby złożyć raport.

Thaweesak powiedział później Sanookowi, że zabrał sześciu lub siedmiu turystów i był w trakcie zabierania ich wzdłuż Sukhumvit Road do Central Beach w Pattaya.

Nie był świadomy tego, co się wydarzyło, ale został poinformowany przez przedstawiciela kandydata i postanowił udać się na posterunek policji w Pattaya.

Jednak gdy skręcił w komisariat, grupa turystów zorientowała się na zbliżające się kłopoty i uciekła w kilku kierunkach.

Policja twierdzi, że szuka cudzoziemca, który zaszkodził reputacji Pattayi.
Dzięki uprzejmości wiadomości Sanook i tajskiej wizy z lekką edycją od nas.

Zapisz się!
ŹRÓDŁOAktualności Sanook
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/