Netflix może wkrótce podpisać umowę z tajską drużyną piłkarską, która została uwięziona w jaskini

12 tajlandzkich chłopców i ich trener piłki nożnej, których uratowanie z zalanej wodą jaskini po 18-dniowej męce przykuło uwagę całego świata, może wkrótce podpisać umowę z Netflix.
Gigant streamingowy powiedział, że współpracuje z firmą produkcyjną stojącą za hitem Crazy Rich Asians — SK Global Entertainment — i 13 Tham Luang Company Ltd, aby opowiedzieć „wstrząsającą i heroiczną historię chłopców”, zgodnie z oświadczeniem przesłanym do CNN przez Netflix, Azja Południowo-Wschodnia.

Komitet Kreatywnych Mediów rządu Tajlandii analizuje oferty w imieniu chłopców i ich trenera. 13 Tham Luang Company Ltd została założona 11 lutego w celu „negocjowania praw” i zarządzania przyszłymi możliwościami medialnymi uratowanej drużyny piłkarskiej.

Umowa nie została jeszcze podpisana, ale obie strony zgodziły się na warunki, zgodnie z oświadczeniem. Jeśli umowa dojdzie do skutku, SK Global Entertainment będzie miała dożywotnie prawo „wykorzystywania historii ofiar do tworzenia kreatywnych mediów na temat incydentu w Tham Luang”.

Los grupy, wszyscy członkowie lokalnej drużyny piłkarskiej znanej jako Dziki, urzekł publiczność na całym świecie latem 2018 roku, kiedy zostali uwięzieni głęboko w zatopionym kompleksie jaskiń w północnej Tajlandii.

Rozpoczęto śmiałą międzynarodową akcję ratunkową, aby dotrzeć do chłopców w wieku od 11 do 16 lat, którzy zostali uwięzieni w czarnej jak smoła wodzie, bez jedzenia i szybko podnoszącego się poziomu wody wraz z 25-letnim trenerem.

Nurkowie biorący udział w akcji ratowniczej opisali niebezpieczne warunki, z szybko poruszającą się płytką wodą przepływającą przez bardzo wąskie przejścia — tak zdradzieckie były warunki, w jakich zginął jeden z tajskich SEAL-ów Marynarki Wojennej podczas operacji.

Pomyślne uratowanie wszystkich 13 członków grupy zostało okrzyknięte „cudem”. Od tego czasu chłopcy stali się pomniejszymi celebrytami, uczestniczyli w Letnich Igrzyskach Olimpijskich Młodzieży w Buenos Aires w Argentynie, gdzie rozegrali mecz towarzyski na stadionie Monumental, a nawet pojawili się w amerykańskim talk show „Ellen”.

Jeśli zostaną podpisane umowy z SK Global Entertainment i Netflix, chłopcy i ich trener przekażą 15% wszystkich dochodów uzyskanych z umowy na rządowe biura łagodzenia skutków klęsk żywiołowych Tajlandii.

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/