Policja w Pattaya zatrzymuje grupę lokalnych nastolatków zajmujących się wyścigami motocyklowymi, zabiera rowery za łamanie przepisów dotyczących spalin (wideo)

Jomtien-

Po wielokrotnych skargach lokalnych mieszkańców na grupy nastolatków ścigających się na rowerach z głośnymi wydechami po ulicach we wczesnych godzinach porannych, policja w Pattaya podjęła działania dziś rano, 14 marca 2019 r. o godzinie 4:00.

Grupa nastolatków została zatrzymana przez policję Pattaya w rejonie Jomtien po tym, jak zauważono ich jadących z dużą prędkością z bardzo głośnymi rurami wydechowymi. Mieszkańcy od kilku tygodni skarżyli się, że grupy nie pozwalają im zasnąć w nocy z powodu hałasu.

Nastolatkowie zostali przesłuchani, a motocykle obserwowane przez urzędników, co do których potwierdzono łamanie prawa w zakresie akcesoriów i nielegalnych rur wydechowych.

Policja skonfiskowała rowery i obciąży nastolatków rachunkiem za przeprowadzenie przeróbek niezbędnych do przywrócenia rowerów do zgodności z prawem. W tym okresie będą również pobierane opłaty za przechowywanie rowerów.

W tajlandzkich mediach społecznościowych zadano pytania, gdzie są rodzice nastolatków i dlaczego pozwolono im ścigać się po ulicach miasta o 4:00 rano w szkolny wieczór.

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/