Poznaj najbardziej niechlujny sklep w Tajlandii, który faktycznie zdobył za to nagrody…. (Wideo)

http://video.sanook.com/player/1359689/

Dzięki uprzejmości: Wiadomości Sanook.

Zdjęcia: Sanook

Sanook poinformował, że sklep w północnej Tajlandii, który został nazwany najbardziej niechlujnym i najbardziej zdezorganizowanym sklepem w Tajlandii, trzyma się swojego tytułu.

Sklep, o którym mowa, to sklep „Manuphanit” w pobliżu pięciokierunkowego skrzyżowania Surasi w centrum Phitsanuloke.

Kilka lat temu zyskał uznanie i Sanook wrócił, aby sprawdzić, czy sytuacja się poprawiła.

Nie.

56-letnia właścicielka sklepu z drobiazgami, Aree Kengphanit, była jedyną osobą, która mogła powiedzieć, gdzie coś jest.

Ale nie martw się – miejscowi uwielbiają sklep, który działa od dziesięciu lat.

ŹRÓDŁOSanok
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem mediów TPN od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał również w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Jego doświadczenie obejmuje sprzedaż detaliczną, HR i zarządzanie operacjami, a od wielu lat pisze o nowościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i odwiedza ten kraj jako regularny gość od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt z nami poniżej. Historie prosimy o e-mail Pattayanewseditor@gmail.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/