45-letni Tajlandczyk zginął po bójce z omańskim turystą w Soi Yen Sabai

Pattaya-

Po raz pierwszy pisaliśmy o tym incydencie wczoraj po południu, teraz mamy więcej szczegółów na temat tej historii. Wideo dzięki uprzejmości Ruk Siam News.

Walka jeden na jednego wybuchła w Soi Yen Sabai w Pattaya po tym, jak 45-letni Taj zobaczył obywatela Omanu rozmawiającego ze swoją dziewczyną przed hotelem Sara Room.

Taj, o imieniu Ratchawee Chomsawek, podobno skonfrontował się ze swoją 34-letnią Orawan, która opuściła scenę około 1:30. Powiedziała mu, że mężczyzna z Omanu, z którym rozmawiała, był tylko znajomym, ale oświadczyła prasie, że jest pijany i nie chce słuchać.

Kiedy wróciła później, znalazła Ratchawee twarzą w dół na ulicy z krwią spływającą z jego ust.

Wezwano medyków, a Ratchawee został poddany resuscytacji krążeniowo-oddechowej, zanim został przewieziony do szpitala Muang Pattaya, gdzie uznano go za zmarłego.

Urzędnicy medyczni powiedzieli, że prawdopodobnie zmarł ze złamanym karkiem po walce z obywatelem Omanu, który został zidentyfikowany tylko jako Muneer i współpracuje z policją.

Muneer został aresztowany w pokoju 54 na piątym piętrze pokoju Sary, na zewnątrz którego doszło do bójki.

Stwierdził, że Taj złapał go za szyję i popchnął, co spowodowało walkę. Stwierdził, że nie rozpoczął walki i próbował załagodzić sytuację, ale Pan Ratchawee nie chciał się uspokoić.

Walka przerodziła się w bójkę na ulicy, której świadkami było kilku przechodniów.

Podpułkownik Pol Natthawat Ploenchit z policji w Pattaya prowadzi śledztwo i ma nadzieję, że CCTV wyjaśni, co się stało.

Pan Muneer jest w areszcie od chwili pisania i stanu policji, w pełni współpracuje w śledztwie.

Zapisz się!
ŹRÓDŁORak Siam, Sanook, Tajska Wiza
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/