Tajlandczyk próbujący okraść ladyboya kończy się aresztowaniem

Pattaya-

Podczas normalnych wydarzeń w Pattaya, Tajlandczyk próbował wykorzystać ladyboya i wyrwał jej portfel, po czym został aresztowany.

Mężczyzna, 37-letni Seri Seuameng, zobaczył ofiarę, 33-letnią Patrasit Khongbanjop (ten w masce chirurgicznej na zdjęciu), idącą ulicą i zaproponował jej przejażdżkę motocyklem do jej domu w południowej Pattaya wcześnie w piątek rano w miniony weekend.

Pan Khongbanjop pomyślał, że pan Seuameng jest dobrym samarytaninem i przyjął ofertę. Jednak kiedy pan Seuameng zaczął jechać w kierunku Rompho Market w Jomtien, Patrasit wiedział, że coś jest nie tak i zeskoczył z motocykla.

Odkryła jednak, że złodziej zabrał jej już portfel z kilkoma tysiącami bahtów, kiedy jechała na rowerze, a tzw. dobry Samarytanin był doświadczonym kieszonkowcem.

Patrasit zgłosił sprawę policji, która wyśledziła Seuamenga za pomocą telewizji przemysłowej i znalazła go w jego miejscu zamieszkania. Przyznał się do kradzieży.

Okazuje się, że pan Seuameng ma długą historię kryminalną, ma na swoim koncie liczne przestępstwa związane z narkotykami, hazardem i kradzieżami kieszonkowymi. Za to przestępstwo prawdopodobnie wróci do więzienia.

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/