Taj, który próbuje okraść ladyboya, kończy się aresztowaniem

Pattaya-

W wyniku normalnych wydarzeń w Pattaya, Taj próbował wykorzystać ladyboy i porwał jej portfel, co skończyło się aresztowaniem.

Mężczyzna, 37-letni Seri Seuameng, zobaczył ofiarę, 33-letnią Patrasit Khongbanjop (ta w masce chirurgicznej na zdjęciu) , idącą ulicą i zaoferował jej przejażdżkę motocyklem do jej domu w Południowej Pattaya wcześnie rano w piątek w miniony weekend.

Pan Khongbanjop uznał, że pan Seuameng jest dobrym samarytaninem i przyjął ofertę. Jednak, kiedy pan Seuameng zaczął jechać w kierunku Rompho Market w Jomtien, Patrasit wiedział, że coś jest nie tak i zeskoczył z motocykla.

Odkryła jednak, że złodziejka już podczas jazdy na rowerze zabrała jej portfel z kilkoma tysiącami bahtów, a tak zwany dobry Samarytanin był doświadczonym kieszonkowcem.

Patrasit zgłosił sprawę policji, która namierzyła pana Seuamenga przez CCTV i znalazła go w jego rezydencji. Przyznał się do kradzieży.

Okazuje się, że pan Seuameng ma długą historię kryminalną, z wieloma przestępstwami związanymi z narkotykami, hazardem i kradzieżami kieszonkowymi. Prawdopodobnie wróci do więzienia za przestępstwo.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/