Chiński autobus turystyczny przewraca się w Jomtien, siedmiu obywateli Chin jest rannych

PATTAYA: – Siedmiu chińskich turystów zostało rannych, gdy ich autobus turystyczny przewrócił się na Sukhumvit Road w Jomtien Beach.

Sanitariusze zawieźli niezidentyfikowane ofiary do Pattaya Memorial Hospital po tym, jak zarejestrowany w Bangkoku autokar wpadł do kanału odwadniającego na wyspie drogowej przed hotelem Ambassador City 25 marca. Szesnastu innych pasażerów nie zostało rannych.

Kierowca Paitoon Chaisombat, lat 40, powiedział, że skręcił, aby uniknąć zderzenia z ciężarówką przed nim i stracił kontrolę nad autobusem. Ześlizgnął się z zalanej deszczem drogi do rowu.

ŹRÓDŁODaily Mail
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem mediów TPN od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał również w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Jego doświadczenie obejmuje sprzedaż detaliczną, HR i zarządzanie operacjami, a od wielu lat pisze o nowościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i odwiedza ten kraj jako regularny gość od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt z nami poniżej. Historie prosimy o e-mail Pattayanewseditor@gmail.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/