Chiński autobus turystyczny przewraca się w Jomtien, siedmiu obywateli Chin jest rannych

PATTAYA: – Siedmiu chińskich turystów zostało rannych, gdy ich autobus turystyczny przewrócił się na Sukhumvit Road w Jomtien Beach.

Sanitariusze zawieźli niezidentyfikowane ofiary do Pattaya Memorial Hospital po tym, jak zarejestrowany w Bangkoku autokar wpadł do kanału odwadniającego na wyspie drogowej przed hotelem Ambassador City 25 marca. Szesnastu innych pasażerów nie zostało rannych.

Kierowca Paitoon Chaisombat, lat 40, powiedział, że skręcił, aby uniknąć zderzenia z ciężarówką przed nim i stracił kontrolę nad autobusem. Ześlizgnął się z zalanej deszczem drogi do rowu.

ŹRÓDŁODaily Mail
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/