Tajski departament zdrowia publicznego ma wnieść oskarżenie przeciwko salonowi masażu, w którym w tym tygodniu zginął zagraniczny turysta

Tajski departament zdrowia publicznego ma ścigać salon masażu, w którym zginął Hiszpan podczas „masażu olejowego”.

Wcześniejsze doniesienia sugerowały, że pan Vincente Fernandez zmarł w zakładzie w Central Pattaya z powodu istniejącego stanu zdrowia podczas poddawania się temu, co określano jako „masaż brzucha”.

Dr Natthawut Prasertsiripong powiedział, że badania wykazały, że omawiany salon masażu nie miał prawa reklamować się jako salonu masażu zdrowotnego i nie miał licencji na masaż zdrowotny.

Ponadto jedynym personelem, który nie miał kwalifikacji do wykonywania masaży zdrowotnych, był ten, który poddał się leczeniu Hiszpanowi.

Sklep o nazwie Lotus Massage grozi grzywną w wysokości 40,000 50,000 bahtów za reklamowanie masażu zdrowotnego, a właściciel może zostać skazany na sześć miesięcy więzienia i/lub ukarany grzywną w wysokości XNUMX XNUMX bahtów za brak wymaganej licencji.

Obraz po treści postu
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/