Mężczyzna z Belgii zaprasza do domu Gay Thai z lokalnego baru, mężczyzna okrada go podczas brania prysznica

Jomtien-
63-letni Belg, pan Luc Rapoye, zgłosił policji kradzież w swoim mieszkaniu, która miała miejsce we wczesnych godzinach porannych dzisiaj, 25 kwietnia 2019 r.

Pan Rapoye powiedział, że pił w popularnym barze piwnym w gejowskiej dzielnicy Jomtien, kiedy spotkał 29-letniego pana Thalanga. Pili razem przez kilka godzin, po czym pan Rapoye zaprosił Tajlandczyka do domu na obejrzenie filmu.

Po przybyciu na miejsce pan Rapoye przyznał, że był mocno pijany i poszedł do łazienki wziąć prysznic. Po wyjściu z łazienki odkrył, że pana Thalanga nie ma… podobnie jak jego portfela, ubrań i innych kosztowności, które nie zostały specjalnie wymienione w prasie.

Policja wykorzystała dziś rano CCTV, aby zidentyfikować pana Thalanga opuszczającego mieszkanie w pośpiechu i wyśledziła go do jego domu w pobliżu, gdzie odkryli skradzione towary po wstępnej odmowie.

Pan Thalang, złapany na gorącym uczynku ze skradzionymi kosztownościami, przyznał się do zbrodni.

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/