Indyjski biznesmen okradziony w Naklua, twierdzi, że stracił 48,000 98,000 bahtów i naszyjnik XNUMX XNUMX bahtów

Pattaya-
Indyjski biznesmen, zidentyfikowany jako 37-letni pan Ashish Bajpai, zgłosił policji rzekomą poważną kradzież o 1130:24 wczoraj wieczorem 2019 kwietnia XNUMX r.

Pan Bajpai poinformował, że wyszedł na spacer po SOI 29/1 w Naklua, kiedy podeszła do niego grupa, jak twierdzi, kobiet oferujących usługi seksualne.

Odrzucił ofertę, mimo że próbowali go przytulić i zmusić do powrotu do hotelu.
Kiedy odszedł, stwierdził, że odkrył, że brakuje mu naszyjnika o wartości 98,000 48,000 bahtów i gotówki, które były w jego kieszeniach. Stwierdził, że ma przy sobie około XNUMX XNUMX bahtów, które ukradli.

Policja sprawdziła CCTV i potwierdziła, że ​​incydent z udziałem pana Bajpai i złodzieja nie potwierdził jednak pobranej kwoty.

Śledztwo trwa.

 

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/