Niezidentyfikowane kobiety kradną 35,000 XNUMX bahtów z buddyjskiej świątyni Jomtien, podczas gdy mnisi odpoczywają

Jomtien-

27 kwietnia 2019 roku, około godziny 3:00 po południu, niezidentyfikowana kobieta, która według policji jest Tajką w wieku od 25 do 35 lat, wkradła się do biur buddyjskiej świątyni w Jomtien, kiedy mnich spał i ukradła 35,000 XNUMX bahtów z Biuro. Pieniądze zostały przekazane przez odwiedzających świątynię i miały zostać przeznaczone na trwający remont budynku.

Opat świątyni skontaktował się z opinią publiczną, ponieważ policja nadal próbuje ją zidentyfikować. Uciekła ze świątyni natychmiast po zlokalizowaniu i kradzieży gotówki.

Opat Wat Nong Chot Tao (przetłumaczony z tajskiego) stwierdził, że odpoczywał, kiedy kobieta, której nie rozpoznali i została złapana przez CCTV, zakradła się do jego biura, przeszukała biuro i ukradła pieniądze.

Każdy, kto posiada informacje na temat tożsamości kobiety, proszony jest o kontakt z wydziałem policji Na Jomtien i generałem broni Thanpong Phothi, który pracuje nad tą sprawą.

 

 

 

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/