Jego Królewska Mość Król Rama X żeni się, Tajlandia ma nową królową

Jego Królewska Mość Król Maha Vajiralongkorn Bodindradebayavarangkun wydał królewskie dowództwo ogłaszające generała Suthidę Vajiralongkorn na Ayudhya królową Tajlandii, ze skutkiem od 1 maja.

Według „Royal Gazette” JM król poślubił generała Suthidę Vajiralongkorn na Ayudhya „legalnie i zgodnie z królewską tradycją”.

Stwierdzono, że nowa królowa jest uważana za członka rodziny królewskiej.

Uwaga wydawcy: wszelkie komentarze muszą być zgodne z prawem tajskim.

Zapisz się!
ŹRÓDŁOGazeta Królewska
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/