Jego Wysokość Król Rama X żeni się, Tajlandia ma nową królową

Jego Królewska Mość Król Maha Vajiralongkorn Bodindradebayavarangkun wydał Królewskie Dowództwo ogłaszające generała Suthida Vajiralongkorn na Ayudhya Królową Tajlandii ze skutkiem od 1 maja.

Według Royal Gazette, HM król poślubił generała Suthida Vajiralongkorn na Ayudhya „legalnie i zgodnie z tradycją królewską”.

Nowa królowa jest uważana za członka rodziny królewskiej.

Uwaga redakcji: Wszelkie komentarze muszą być zgodne z tajskim prawem.

ŹRÓDŁOGazeta Królewska
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem mediów TPN od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał również w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Jego doświadczenie obejmuje sprzedaż detaliczną, HR i zarządzanie operacjami, a od wielu lat pisze o nowościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i odwiedza ten kraj jako regularny gość od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt z nami poniżej. Historie prosimy o e-mail Pattayanewseditor@gmail.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/