Pattaya Beach staje się coraz bardziej brudna, pokryta śmieciami, sprzedawcy plażowi obwiniają turystów

Pattaya –

W tym tygodniu zdjęcia przekazane mediom w mieście pokazały, że na plaży w Pattaya panował brudny bałagan.

Według sprzedawców plażowych i lokalnych firm oferujących wycieczki łodziami, z którymi przeprowadzono wywiady na potrzeby tej historii, winni są turyści.

Od północy do południa Pattaya plaża jest hańbą, cytuje telewizję Sophon Cable na swoich kanałach na Facebooku.

Woda wydaje się mieć ciemny odcień czerni, a linia brzegowa jest pokryta butelkami i śmieciami.

Sprzedawca leżaków plażowych, Ladda Limkun, udzielił wywiadu dla tej historii i powiedział mediom, że turyści, a nie miejscowi, są winni śmieci. Stwierdziła, że ​​codziennie obserwowała turystów wyrzucających śmieci na plażę oraz z łodzi, gdy wybierali się na wycieczkę łodzią. Stwierdziła, że ​​władze nie robią nic, aby pociągać turystów do odpowiedzialności.

 

 

 

Zapisz się!
ŹRÓDŁOTelewizja kablowa Sophon
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/