Pattaya Beach staje się coraz bardziej brudna, pokryta śmieciami, sprzedawcy plażowi mówią, że winni są turyści

Pattaya –

W tym tygodniu zdjęcia przekazane mediom w mieście pokazały, że na plaży w Pattaya panował brudny bałagan.

Według sprzedawców plażowych i lokalnych firm oferujących wycieczki łodziami, z którymi przeprowadzono wywiady na potrzeby tej historii, winni są turyści.

Od północy do południa Pattaya plaża jest hańbą, cytuje telewizję Sophon Cable na swoich kanałach na Facebooku.

Woda wydaje się mieć ciemny odcień czerni, a linia brzegowa jest pokryta butelkami i śmieciami.

Sprzedawca leżaków plażowych, Ladda Limkun, udzielił wywiadu dla tej historii i powiedział mediom, że turyści, a nie miejscowi, są winni śmieci. Stwierdziła, że ​​codziennie obserwowała turystów wyrzucających śmieci na plażę oraz z łodzi, gdy wybierali się na wycieczkę łodzią. Stwierdziła, że ​​władze nie robią nic, aby pociągać turystów do odpowiedzialności.

 

 

 

ŹRÓDŁOTelewizja kablowa Sophon
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem mediów TPN od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał również w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Jego doświadczenie obejmuje sprzedaż detaliczną, HR i zarządzanie operacjami, a od wielu lat pisze o nowościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i odwiedza ten kraj jako regularny gość od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt z nami poniżej. Historie prosimy o e-mail Pattayanewseditor@gmail.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/