Szukasz tajskiego towarzysza? Samotny? Pojedynczy? Thai Match to najszybciej rozwijający się całkowicie BEZPŁATNY serwis randkowy dla CIEBIE!

Czy jesteś singlem?

Czy jesteś zmęczony samotnością i masz już dość sceny barowej lub klubowej?

Szukasz idealnego tajskiego towarzysza?

A może jesteś w Tajlandii i po prostu chcesz poznać wolne, wolne kobiety, gdy jesteś w kraju?

Przedstawiamy Thaimatch.com! Zanim przeczytasz dalej, wiedz też o tym...to całkowicie, w 100% za darmo. Dla wszystkich, mężczyzn, transseksualistów i kobiet. Bez ukrytych kosztów, bez płacenia za dodatkowe zdjęcia lub wiadomości, bez czasu oczekiwania między wysyłaniem wiadomości, bez ograniczeń dotyczących polubienia lub kontaktowania się z ludźmi, a obecnie stosunek kobiet do mężczyzn wynosi od 75% do 25%!

Wiadomości Pattaya oficjalnie popierają i wspierają Thaimatch.com jako naprawdę darmowe narzędzie randkowe bez żadnych sztuczek i reklam. Każdy profil na Thaimatch.com jest prawdziwą osobą i nie używa ani nie tworzy fałszywych profili.

Co to jest Thaimatch.com?

Thaimatch.com i jego założyciele chcieli stworzyć alternatywę dla obecnych serwisów randkowych. Wysłuchali krytyki i skarg użytkowników innych platform i uważają, że rozwiązali te problemy, usuwając wszystkie limity szybkości wiadomości, liczniki czasu, restrykcyjne ilości zdjęć, reklam, fałszywych profili itp.

Utworzony niedawno w grudniu 2018 r., jest najszybciej rozwijającym się tajski serwisem randkowym ze względu na całkowicie darmowe i uczciwe podejście.

Połączyli również najpopularniejsze funkcje innych platform randkowych w jeden łatwy w użyciu projekt. Wolisz przeglądać profile dostępnych partnerów w Twojej okolicy i mieć ustawione filtry? Mają to. Czy wolisz korzystać z systemu dopasowywania, w którym ty i potencjalny partner lubicie się i okazujecie wzajemne zainteresowanie? Oni też to mają!

Thaimatch jest przyjazny i otwarty dla wszystkich, w tym osób transpłciowych. Użytkownik może również łatwo ustawić filtry, aby upewnić się, że kontaktują się z nim tylko osoby, którymi byłby zainteresowany.

Brzmi wspaniale! Ale co z moimi danymi osobowymi?

Thai Match wierzy w możliwość oddzielenia życia osobistego od życia randkowego, jeśli zdecydujesz się to zrobić.

Oferują kilka sposobów logowania i tworzenia konta i nie zmuszają Cię do łączenia mediów społecznościowych, jak niektóre inne serwisy randkowe.

Jeśli jednak zdecydujesz się to zrobić, możesz łatwo połączyć swoje konto na Facebooku i używać go do logowania i wylogowywania się z systemu.

Thai Match nie zezwala na żadne reklamy komercyjne na swojej platformie, w tym na kontach komercyjnych agencji. Oznacza to, że każdy jest PRAWDZIWĄ osobą, która chce się spotkać i umówić!

Czy obejmuje cały kraj?

Thai Match jest przeznaczony specjalnie dla Tajlandii i obejmuje cały kraj. Jest to rozwijająca się witryna, więc obecnie większość użytkowników znajduje się w dużych miastach, takich jak Bangkok czy Pattaya, ale szybko się rozwijają i łatwo będzie spotkać towarzysza w dowolnym miejscu w Tajlandii.

Jakieś wskazówki lub sugestie?

Bądź sobą. Miej widoczne, aktualne zdjęcie, które wyraźnie pokazuje Ciebie i Twoją osobowość. Bądź zabawny i pokaż, że jesteś zabawną osobą. Pamiętaj, że angielski nie jest pierwszym językiem Tajek lub osób transpłciowych, do których wysyłasz wiadomości, dlatego sugerujemy, aby Twoje wiadomości były krótkie, zwięzłe i unikały trudnych słów. Wyraźnie określ, czego szukasz, czy to długoterminowy związek, przypadkowe randki czy romans.

www.thaimatch.com Wypróbuj już dziś. Bezpłatny. Na zawsze.

 

 

 

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/