Kłótnia o grę w Snookera zamienia się w morderstwo w lokalnej hali Chonburi Snooker (wideo)

Chon Buri-

Ostrzeżenie: poniższy film może przeszkadzać wrażliwym widzom.

Kredyt wideo Wiadomości Pattaya

Dwóch Tajów wzięło udział w kłótni w lokalnej hali snookera, Fair Fair Snooker Hall w Chonburi wczesnym rankiem, 1 czerwca 2019 r., która zakończyła się śmiercią jednego mężczyzny i ucieczką drugiego.

Około 2:00 w nocy obaj mężczyźni wdali się w fizyczną kłótnię o to, co świadek, inny gracz w snookera, powiedział, że był sporem o punktację. Pan Vichai Inchan, lat 54, ubrany w żółtą koszulę, zbliża się do obecnie niezidentyfikowanego mężczyzny w ciemnej koszuli. Szybko wdają się w bójkę na pięści, w której niezidentyfikowany mężczyzna pada na podłogę, a pan Vichai ma przewagę.

W tym momencie mężczyzna na podłodze wyciąga pistolet. Widać, jak pan Vichai przechodzi na tyły sali bilardowej i próbuje skierować się w stronę wyjścia, ale nie wcześniej niż drugi mężczyzna odcina go i strzela do niego śmiertelnie.

Pan Vichai zginął na miejscu.

Drugi mężczyzna uciekł z sali bilardowej w kilka sekund po zabiciu pana Vichai. Inni patroni twierdzą, że nie znają jego imienia ani tego, kim jest. Urzędnicy powiedzieli, że będą sprawdzać CCTV i uważają, że mają pozytywny trop w sprawie mordercy.

 

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/