Dwa popularne lokalne kluby nocne dokonały nalotu, znaleziono broń i narkotyki, ponad 140 osób uzyskało pozytywny wynik testu na obecność narkotyków (wideo)

Pattaya-

Dziś o 4:00 lokalna i regionalna policja, wojsko, imigracja, policja turystyczna i urzędnicy miejscy przeprowadzili jednoczesne naloty na dwa popularne lokalne kluby nocne, Brazil Club znajdujący się przy South Pattaya Road i pub The 90's na Soi Bongkot.

Urzędnicy stwierdzili, że naloty były odpowiedzią na skargi mieszkańców, że oba kluby są otwarte codziennie do białego rana oraz podejrzenia o nieletnich klientów i zażywanie narkotyków. Okazuje się, że oba podejrzenia były słuszne.

Dowodzeni przez pana Prachana Thipsiriego, dyrektora Wydziału Śledczego i Zwalczania Przestępczości, dziesiątki funkcjonariuszy wtargnęło do dwóch klubów, włączając światła i blokując wyjścia w wyniku paniki, zwłaszcza w klubie Brazil. W czasie nalotu w klubie brazylijskim obecnych było ponad trzysta osób. Przywrócenie porządku zajęło urzędnikom kilka minut, gdy weszli do domowych mikrofonów.

Wszyscy klienci byli testowani pod kątem narkotyków w każdym miejscu.

Zdumiewające 142 osoby uzyskały pozytywny wynik testu na obecność narkotyków w klubie brazylijskim. Ponadto stwierdzono, że 58 osób nie miało dowodów osobistych zgodnie z tajskim prawem. Stwierdzono, że czterech patronów miało mniej niż 18 lat.

W klubie z lat 90. stwierdzono, że w sumie 13 osób uzyskało pozytywny wynik testu na obecność narkotyków i znaleziono jednego nieletniego patrona.

Funkcjonariusze znaleźli również leżące wokół klubu, który wydawał się być porzucony przez spanikowanych klubowiczów: pistolet 9 mm załadowany 16 nabojami, 1 scyzoryk, 62 paczki kryształowej metamfetaminy i dużą ilość sprzętu używanego do zażywania narkotyków. Urzędnicy znaleźli również kilka fajek sziszy, które są sprzeczne z tajskim prawem.

Menadżer klubu brazylijskiego, pan Thaksin phusee, lat 41, również został aresztowany. Nie podano szczegółów dotyczących zarządzania i własności klubu z lat 90., który wcześniej był najeżdżany i ma wcześniejsze problemy z prawem.

Wszyscy klienci, którzy mieli pozytywny wynik testu na obecność narkotyków, zostali zatrzymani i aresztowani, co spowodowało, że kilku z nich, którzy w tamtym czasie byli pod wpływem alkoholu i narkotyków, nie zastosowali się do poleceń policji i musieli zostać siłą zabrani, jak widać na stronie wideo.

Obydwa miejsca będą obciążone następującymi opłatami:

-Zezwalanie na patronów w wieku poniżej 20

- Pozostawanie otwarte po licencjonowanym czasie 3:00 rano

-Brak odpowiedniej licencji

-Zezwalanie na używanie narkotyków w pomieszczeniach

-Nieautoryzowane lokalizacje serwisowe

-promocja alkoholu wbrew tajskiemu prawu

-Sprzedaż sziszy wbrew tajlandzkiemu prawu

-Dystrybucja alkoholu bez licencji

-Sprzedaż alkoholu po odpowiednim czasie

-Kilka innych naruszeń licencji.

Thipsiri oświadczył, że na jego polecenie gubernatorowi Banglamungu zostanie zaproponowane zamknięcie na pięć lat i grzywna w wysokości 500,000 XNUMX bahtów.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/