Coroczna impreza uliczna Soi Six rozpoczyna się jutro, 7 czerwca 2019 r

Pattaya-

To o tej porze roku jeszcze raz!

Coroczna impreza uliczna dla Soi Six, zlokalizowana w pobliżu hotelu Hard Rock, pomiędzy Second i Beach Road w Pattaya, rozpoczyna się jutro i potrwa do soboty, 8 czerwca!

Soi Six to ulica, na której znajduje się blisko 70 barów, a także wiele restauracji, sklepów z masażami, przychodnia, kościół, miejski lombard, miejski ośrodek zdrowia i nie tylko. Jest to jedna z najsłynniejszych ulic w mieście, znana z atmosfery popołudniowych imprez i jedno z niewielu miejsc w mieście, które tętnią życiem i są gotowe na imprezę już o 1:00 po południu.

Ulica czynna jest codziennie od 1:00 po południu do 1:00 w nocy. W kilku barach impreza trwa do 2:00 w nocy, głównie na końcu Beach Road. Podczas corocznej imprezy możesz mieć pewność, że impreza potrwa do późnych godzin nocnych!

Na ulicy znajdują się setki pięknych hostess, które sprawią, że wizyta będzie przyjemna, a także różnorodne imprezy tematyczne i wydarzenia. Nie ma innego miejsca w mieście, w którym dostępna byłaby piękniejsza obsługa, która obsłużyłaby Cię po południu.

Coroczna impreza uliczna organizuje prawie każdą imprezę barową na raz. Bary uczestniczące mają nad barem balony.

Niektóre bary oferują bezpłatne jedzenie.

Wiele barów będzie miało specjalne mundury i stroje dla personelu, aby dopasować je do imprezowej atmosfery.

Kilka barów będzie miało specjalne motywy, dekoracje, gry towarzyskie, prezenty, nagrody i wydarzenia.

Oczywiście we wszystkich barach będą dosłownie setki pięknych hostess, przebranych i gotowych do zabawy!

Będzie także wielu innych fanów soi six, pijących i imprezujących, co jest świetną okazją do poznania innych turystów lub emigrantów i znalezienia skrzydłowego na wydarzenie.

Do zobaczenia!

 

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/