23-letnia Tajka umiera w Naklua, koreańskim chłopaku, wobec którego toczy się śledztwo

Naklua-
23-letnia obywatelka Tajlandii spadła dziś o 30:5 z 00. piętra mieszkania w Naklua, niedaleko plaży Wongamat.

Znaleziono ją nagą i prawdopodobnie zmarła natychmiast na dachu innego budynku poniżej.

Obecnie toczy się dochodzenie w sprawie obywatela Korei, którego znaleziono w pokoju podczas upadku. Według pracowników ochrony mieszkania kobieta mieszkała w tym pokoju od kilku miesięcy.

Na chwilę obecną nie ujawniliśmy obu nazwisk, ponieważ jest to aktualna sprawa.

Obywatel Korei oświadczył, że jest chłopakiem tej kobiety, jednak nie widział zdarzenia i nie był świadomy upadku, dlatego twierdzi, że był to wypadek.

Na ten moment policja zabrała go na dalsze przesłuchanie w związku z incydentem i ustalenie, co się stało.

Oficer ochrony mieszkania, który nie chciał ujawnić swojego nazwiska, oświadczył zgromadzonej prasie, że nie był to pierwszy incydent z Koreańczykiem i zarzucił, że bił on już wcześniej kobietę, a ona skarżyła się pracownikom ochrony na jego agresywne zachowanie w przeszłości.

Poniższy film zawiera materiał, który może urazić wrażliwych widzów.

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/