23-letnia Tajka ginie w Naklua, koreański chłopak objęty dochodzeniem

Naklua-
23-letnia Thai National spadła dziś o 30:5 z 00. piętra mieszkania w Naklua w pobliżu plaży Wongamat.

Została znaleziona naga i uważano, że zmarła natychmiast na dachu innego budynku poniżej.

W tej chwili prowadzone jest dochodzenie w sprawie mężczyzny z Korei, który został znaleziony w pokoju podczas jej upadku. Według pracowników ochrony mieszkania kobieta mieszkała w pokoju od kilku miesięcy.

W tej chwili nie ujawniliśmy obu nazwisk, ponieważ jest to aktywna sprawa.

Koreański Narodowy oświadczył, że jest chłopakiem kobiety, jednak nie widział incydentu i nie był świadomy upadku, a on mówi, że to był wypadek.

Policja zabrała go od tego czasu na dalsze przesłuchanie w związku z incydentem i ustalenie, co się stało.

Funkcjonariusz ochrony w mieszkaniu, który nie chciał zostać ujawniony, powiedział zebranej prasie, że nie był to pierwszy incydent z Koreańskim Chłopakiem i twierdził, że wcześniej pobił kobietę, a ona poskarżyła się pracownikom ochrony na jego agresywne zachowanie w przeszłości.

Poniższy film zawiera materiały, które mogą obrazić wrażliwych widzów.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/