Aresztowanie przez policję i ukaranie grzywną wielu młodych obywateli arabskich za wyścigi motocyklowe w Pattaya

Pattaya-

Wczesnym rankiem, 6 lipca 2019 r., po licznych skargach lokalnych mieszkańców, policja i policja drogowa Pattaya zeszli na Soi Yensabai w pobliżu Walking Street w Pattaya, gdzie pojawiły się doniesienia, że ​​duże grupy młodych Arabów nieustannie ścigają się i jeżdżą niebezpiecznie motocyklami w okolicy .

Policja aresztowała łącznie kilkunastu mężczyzn, konfiskując ich rowery i nakładając na nich nieujawnioną grzywnę. Większość rowerów jest dostosowana wbrew tajlandzkiemu prawu i będzie musiała zostać zwrócona do stanu prawnego na koszt właściciela roweru.

Policja rozprawia się z głośnymi wydechami, wyścigami i niestandardowymi motocyklami w Pattaya, odkąd rosyjski turysta został zabity przez rozpędzony motocykl, który rzekomo ścigał się kilka tygodni wcześniej.

Kanały mediów społecznościowych z wiadomościami Pattaya sprawiły, że wielu lokalnych mieszkańców narzekało i twierdziło, że duże grupy arabskich mężczyzn często ścigały się w tym obszarze, nie zważając na pieszych lub inny ruch uliczny.

Policja w Pattaya ma już dość i stwierdziła, że ​​naloty i represje na motocyklach wyścigowych i spersonalizowanych będą kontynuowane.

Obraz po treści postu
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/