Francuski emigrant ranny w kolizji z zaparkowanym samochodem w osiedlu mieszkaniowym

Pattaya

67-letni francuski emigrant, pan Jean Paul, został poważnie ranny dziś rano, 9 lipca 2019 r., kiedy uderzył motocyklem w zaparkowany pojazd w pobliżu swojego domu na osiedlu mieszkaniowym Choke Chai.

Według właściciela pojazd, w który się zderzył, został niedawno zakupiony zaledwie tydzień temu.

Pierwszej pomocy udzielili pracownicy miejscowej fundacji ratowniczej. W końcu został ustabilizowany i przewieziony do miejscowego szpitala.

Świadkowie stwierdzili, że teren był źle oświetlony, a pan Paul ma problemy ze wzrokiem, co prawdopodobnie przyczyniło się do incydentu.

źródło: Ruksiam news.

 

ŹRÓDŁOraksiam wieści
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/