Francuski emigrant ranny w kolizji z zaparkowanym samochodem w osiedlu mieszkaniowym

Pattaya

67-letni francuski emigrant, pan Jean Paul, został poważnie ranny dziś rano, 9 lipca 2019 r., kiedy uderzył motocyklem w pojazd zaparkowany w pobliżu jego domu na osiedlu Choke Chai.

Pojazd, w który się rozbił, według właściciela został niedawno zakupiony zaledwie tydzień temu.

Pracownicy lokalnej fundacji ratowniczej udzielili pierwszej pomocy. W końcu został ustabilizowany i przewieziony do miejscowego szpitala.

Świadkowie stwierdzili, że obszar był słabo oświetlony, a pan Paul ma problemy ze wzrokiem, co prawdopodobnie przyczyniło się do incydentu.

Źródło: Wiadomości Ruksiamu.

 

ŹRÓDŁOraksiam wiadomości
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem mediów TPN od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał również w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Jego doświadczenie obejmuje sprzedaż detaliczną, HR i zarządzanie operacjami, a od wielu lat pisze o nowościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i odwiedza ten kraj jako regularny gość od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt z nami poniżej. Historie prosimy o e-mail Pattayanewseditor@gmail.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/