Zagraniczny turysta rzekomo ścigający się na „dużym rowerze” rani dwóch tajskich studentów w wypadku w pobliżu Bali Hai

Bali Hai-

Dziś o 1:00 w nocy przed Miracle Suites przy Sai 3, w pobliżu wiaduktu na Bali Hai, młody mężczyzna, którego reporterzy opisali jedynie jako pochodzący z kraju arabskiego, na dużym motocyklu zderzył się na małym motocyklu z dwoma młodymi tajskimi studentami. rower.

Uczniowie nadal byli ubrani w mundurki szkolne. Khamasin Somasee, lat 18, który prowadził samochód, miał obrażenia twarzy. Jego pasażerka, panna Piyakarn Pathomban, lat 17, odniosła poważne obrażenia głowy i twarzy.

Arab, którego nazwiska policja nie podała, rzekomo przyznał się do przekroczenia prędkości i spowodowania wypadku. Oprócz zadrapań na nodze nie odniósł żadnych obrażeń.

Świadek taksówki motocyklowej powiedział mediom, że widział, jak Arab spowodował incydent, wjeżdżając z dużą prędkością do hotelu na oczach uczniów, nie dając im szans.

Policja w Pattaya zabrała Araba na komisariat w celu dalszego przesłuchania. Rzekomo udzielił wsparcia finansowego poszkodowanym i zgodził się zapłacić całe odszkodowanie.

Źródło: Rak Siam, źródło zdjęć tajskiej wizy Raksiam news.

Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/