Zagraniczny turysta rzekomo ścigający się „dużym rowerem” rani dwóch tajlandzkich studentów w wypadku niedaleko Bali Hai

Bali Hai-

Dziś o 1:00 rano przed Miracle Suites na Sai 3, w pobliżu wiaduktu na Bali Hai, młody mężczyzna, którego reporterzy opisali tylko jako pochodzący z arabskiego kraju na dużym motocyklu, zderzył się z dwoma młodymi tajlandzkimi studentami na małym motocyklu. rower.

Uczniowie nadal byli ubrani w mundurki szkolne. 18-letni Khamasin Somasee, który prowadził, miał obrażenia twarzy. Jego pasażerka, 17-letnia panna Piyakarn Pathomban, doznała poważnych obrażeń głowy i twarzy.

Arab, którego policja nie wymieniła, rzekomo przyznał się do przekroczenia prędkości i spowodowania wypadku. Nie odniósł żadnych obrażeń poza zadrapaniami na nodze.

Świadek motocyklowy taksówkarz powiedział mediom, że widział Arabów, którzy spowodowali incydent, skręcając z dużą prędkością do hotelu przed studentami, nie dając im żadnych szans.

Policja w Pattaya zabrała Araba na posterunek policji w celu dalszego przetwarzania. Rzekomo udzielił wsparcia finansowego poszkodowanym i zgodził się wypłacić wszelkie odszkodowanie.

Źródło: Rak Siam, Thai Visa photo credit Raksiam news.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/