Tajka kradnie 130,000 XNUMX bahtów od zagranicznych turystów w Central Pattaya, pomyślnie schwytana

Pattaya-

Dzisiaj, 18 lipca 2019 r., policja w Pattaya pod dowództwem ppłk Prawita Choosenga, szefa policji w Pattaya i ppłk Piyaponga Ansarna, szefa policji turystycznej w Pattaya, ogłosiła aresztowanie 52-letniej Tajki oskarżonej włamania się do trzech pokoi hotelowych dla turystów i kradzieży 130,000 bahtów w gotówce 13 lipca 2019 r.

Troje turystów było poza domem, kiedy kobieta, pani Chum Sang Ngoen, która w tajskiej prasie opisywana jest jako gospodyni domowa, uzyskała dostęp do pokoi i ukradła w sumie 130,000 XNUMX bahtów.

Mężczyźni wrócili do domu i zgłosili przestępstwo lokalnej policji, która przejrzała CCTV i zdołała wyśledzić kobietę w jej mieszkaniu w Jomtien wczoraj, 17 lipca 2019 r. Pattaya News postanowiła nie ujawniać nazwisk mężczyzn na ich prośbę.

Ponadto policja twierdzi, że miała w swoim posiadaniu 0.36 grama kryształowej metamfetaminy, kiedy ją aresztowano.

Pieniądze zostały odzyskane i zwrócone turystom, którzy dziś po południu podziękowali policji, dostarczając kwiaty i podziękowania odpowiedzialnym funkcjonariuszom.

Obraz po treści postu
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/