Złodziej kradnie motocykl, zostawia dwuletnie dziecko, które zostało samo z rowerem podczas rodzinnych zakupów

Pattaya-

PATTAYA: – Złodziej ukradł motocykl matki z Pattaya, ale zostawił lekcję dla rodziców dla kobiety, która zostawiła swoje dziecko samo na jednośladzie.

23-letnia Apichaya Kedklai i jej 49-letnia matka Sukanya udały się 16 lipca na policję, aby zgłosić, że ktoś zabrał jej czarną yamahę Fino po wyjęciu jej 2-letniej córki z siedzenia.

Matka przyznała, że ​​zostawiła malucha samego na rowerze z kluczykiem w stacyjce, podczas gdy ona i jej matka robiły zakupy na stoisku Noy Fresh Vegetable na targu Rattanakorn na Soi Khao Talo 16 lipca. Twierdziły, że były tylko wyjechał na krótki czas.

Kobiety twierdziły również, że się spieszyły, ale pilnowały dziecka. Twierdzili, że na chwilę odwrócili wzrok i nagle obok nich pojawiła się mała Nada, a rower zniknął.

Policja prowadzi dochodzenie w sprawie incydentu i przegląda monitoring w okolicy.

Zapisz się!
ŹRÓDŁOCodzienna poczta
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/