19-letni mieszkaniec Tajlandii zginął po przejechaniu przez ciężarówkę (wideo)

Banglamung – 19-letni Taj zginął po przejechaniu przez ciężarówkę w wypadku trzech pojazdów.

Policja Huay Yai w Chonburi została powiadomiona o wypadku na Sak Ngaew Road wczoraj po południu, 21 lipca 2019 r.

Policja i ratownicy przybyli na miejsce zdarzenia, aby znaleźć dwa uszkodzone motocykle, Yamahę i Hondę, a także lekko uszkodzoną ciężarówkę.

19-letni miejscowy student Chonlasit Suksamran, który był pasażerem motocykla Hondy, zginął na miejscu zdarzenia pod kołem ciężarówki.

Kierowca motocykla Yamaha oświadczył mediom, że jedzie z żoną do pracy. Stwierdził, że kiedy próbował skręcić w lewo na mniejszą drogę, motocykl Honda próbował ich wyprzedzić.

Ich motocykle zderzyły się według kierowcy Yamahy i pan Suksamran został wyrzucony z motocykla na drogę, gdzie został przejechany przez ciężarówkę.

Kierowca motocykla Yamaha i jego żona, która nie została wymieniona w mediach, nie odnieśli obrażeń.

Jednak policja kontynuuje dochodzenie w celu ustalenia dokładnej winy i przyczyny.

Poniższy film może przeszkadzać wrażliwym widzom.

https://web.facebook.com/thepattayanewsthai/videos/483884722373549/?t=9

Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/