Urzędnicy ratusza odwiedzają Bali Hai po bójce operatorów transportu publicznego

Pattaya-

Urzędnicy poinformowali dziś, 22 lipca 2019 r. w wiadomościach The Pattaya, że ​​operatorzy transportu publicznego mogą zabierać i wysadzać pasażerów tylko na molo Bali Hai, ale nie mogą parkować przez dłuższy czas ani ustawiać postojów taksówek.

W zeszłym tygodniu nagranie wideo nagrane w mediach społecznościowych pokazało, że operatorzy transportu publicznego wdają się w krótką fizyczną i słowną bójkę na parkingu przy molo Bali Hai, rzekomo kłócąc się o potencjalnych klientów.

Przeczytaj więcej o tej poprzedniej historii tutaj:

Operatorzy transportu publicznego na molo Bali Hai kłócą się, ratusz mówi, że nadchodzi plan i naprawa

Dziś rano urzędnicy przeprowadzili inspekcję molo po tej sprawie. Oświadczyli, że nie ma licencji, która pozwalałaby operatorom parkować i zakładać postój taksówek lub próbować znaleźć klientów na parkingu i że nie będzie to tolerowane.

Dodatkowo zastępca burmistrza stwierdził, że jeśli taksówkarz uważa, że ​​ma licencję lub upoważnienie do założenia postoju, może przedstawić tę informację Urzędowi Miasta, jednak jest całkiem przekonany, że licencji nie ma.

Urzędnicy rozmawiali również z urzędnikami molo Bali Hai i wyjaśnili, że ich obowiązkiem jest monitorowanie obszaru i upewnienie się, że taksówkarze nie zamienią ponownie tego obszaru w nielegalny postój taksówek.

Władze rozmawiały również bezpośrednio z wieloma taksówkarzami i pracownikami transportu publicznego w okolicy, aby upewnić się, że rozumieją, że polityka będzie egzekwowana.

 

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/