Plaża Dongtan w Jomtien ma teraz progi zwalniające, linie drogowe

PATTAYA:–

Kilka miesięcy temu informowaliśmy tutaj w The Pattaya o lokalnych mieszkańcach zaniepokojonych brakiem progów zwalniających na plaży Jomtien oraz motocyklami i samochodami ścigającymi się wzdłuż plaży późną nocą.

Miasto posłuchało i w ciągu ostatnich kilku dni odpowiedziało.

Firma Pattaya zainstalowała progi spowalniające i pomalowane linie drogowe na plaży Dongtan w celu zwiększenia bezpieczeństwa oraz w odpowiedzi na wspomniane wcześniej skargi.

Podczas gdy pojazdy są zabronione od 10:5 do XNUMX:XNUMX, wieczorami samochody pędzą po okolicy, stwarzając zagrożenie dla plażowiczów i biegaczy.

Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/