Plaża Dongtan w Jomtien ma teraz progi zwalniające, linie drogowe

PATTAJA:–

Kilka miesięcy temu informowaliśmy tutaj w The Pattaya o lokalnych mieszkańcach zaniepokojonych brakiem progów zwalniających na plaży Jomtien oraz motocyklami i samochodami ścigającymi się wzdłuż plaży późną nocą.

Miasto posłuchało i w ciągu ostatnich kilku dni odpowiedziało.

Firma Pattaya zainstalowała progi spowalniające i pomalowane linie drogowe na plaży Dongtan w celu zwiększenia bezpieczeństwa oraz w odpowiedzi na wspomniane wcześniej skargi.

Podczas gdy pojazdy są zabronione od 10:5 do XNUMX:XNUMX, wieczorami samochody pędzą po okolicy, stwarzając zagrożenie dla plażowiczów i biegaczy.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem mediów TPN od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał również w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Jego doświadczenie obejmuje sprzedaż detaliczną, HR i zarządzanie operacjami, a od wielu lat pisze o nowościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i odwiedza ten kraj jako regularny gość od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt z nami poniżej. Historie prosimy o e-mail Pattayanewseditor@gmail.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/