Pattaya aresztowany za rzekome zabijanie koni i sprzedawanie ich mięsa na Facebooku

Pattaya-

33-letni Taj, który mieszka poza Pattaya, pan Nirun Kamlon, został aresztowany w ten weekend w swoim domu przez policję i oskarżony o mordowanie koni i sprzedawanie ich mięsa w mediach społecznościowych. Został aresztowany na rozkaz gubernatora Banglamung po tym, jak kilka postów, które rzekomo pochodzi od pana Kamlona, ​​stało się wirusowe na Facebooku.

Pan Kamlon stoi w obliczu poważnych zarzutów torturowania zwierząt. Urzędnicy powiedzieli mediom, że pan Kamlon rzekomo robi to od bardzo dawna w Chon Buri.

W domu pana Kamlona znaleziono czaszkę konia i zaschnięte plamy krwi. Na jego terenie znaleziono konia, który wydawał się nie być w dobrym zdrowiu, a także inne kości, które wydawały się należeć do koni.

Urzędnicy okręgowi powiedzieli mediom, że pan Kamlon rzekomo przyznał się i twierdził, że nauczył się tego biznesu od swojego dziadka. Twierdził, że kupił niepełnosprawne konie ze stajni w dystrykcie Banglamung i zabił je, aby sprzedać mięso.

Pozostaje w areszcie policyjnym.

 

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/