Pattaya aresztowany za rzekome zabijanie koni i sprzedawanie ich mięsa na Facebooku

Pattaya-

33-letni Taj, który mieszka poza Pattaya, pan Nirun Kamlon, został aresztowany w ten weekend w swoim domu przez policję i oskarżony o mordowanie koni i sprzedawanie ich mięsa w mediach społecznościowych. Został aresztowany na rozkaz gubernatora Banglamung po tym, jak kilka postów, które rzekomo pochodzi od pana Kamlona, ​​stało się wirusowe na Facebooku.

Pan Kamlon stoi w obliczu poważnych zarzutów torturowania zwierząt. Urzędnicy powiedzieli mediom, że pan Kamlon rzekomo robi to od bardzo dawna w Chon Buri.

W domu pana Kamlona znaleziono czaszkę konia i zaschnięte plamy krwi. Na jego terenie znaleziono konia, który wydawał się nie być w dobrym zdrowiu, a także inne kości, które wydawały się należeć do koni.

Urzędnicy okręgowi powiedzieli mediom, że pan Kamlon rzekomo przyznał się i twierdził, że nauczył się tego biznesu od swojego dziadka. Twierdził, że kupił niepełnosprawne konie ze stajni w dystrykcie Banglamung i zabił je, aby sprzedać mięso.

Pozostaje w areszcie policyjnym.

 

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem mediów TPN od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał również w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Jego doświadczenie obejmuje sprzedaż detaliczną, HR i zarządzanie operacjami, a od wielu lat pisze o nowościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i odwiedza ten kraj jako regularny gość od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt z nami poniżej. Historie prosimy o e-mail Pattayanewseditor@gmail.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/