Arabscy ​​turyści aresztowani za wyścigi motocyklowe w Południowej Pattaya

Arabscy ​​turyści aresztowani za wyścigi motocyklowe w Pattaya-Video

Pattaya-

Po północy 23 lipca 2019 r. policja Pattaya i policja drogowa zeszli na Soi Yensabai w pobliżu Walking Street i Soi Vc w Pattaya.

Nalot nastąpił po licznych skargach od lokalnych mieszkańców, do których dotarły raporty, że duże grupy młodych Arabów ścigają się i jeżdżą niebezpiecznie motocyklami w okolicy.

Policja aresztowała wielu z nich, którzy modyfikowali ich rowery. Większość rowerów jest dostosowana zgodnie z tajskim prawem. Te motocykle zostały skonfiskowane.

Policja w Pattaya twierdzi, że naloty i represje na motocykle wyścigowe i spersonalizowane będą kontynuowane.

Policja w Pattaya wspomniała również, że operatorzy wypożyczalni motocykli muszą sprawdzać, czy turyści mają prawo jazdy, czy nie. Większość turystów znalezionych w wypadkach drogowych nie ma prawa jazdy, jak stwierdziła policja.

Zgodnie z prawem, jeśli operatorzy wynajmu pojazdów pozwolą każdemu wypożyczyć motocykl bez prawa jazdy, zostanie ukarany grzywną w wysokości do 2,000 bahtów.

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/