Domniemany złodziej udzielił ważnej lekcji znanemu właścicielowi lokalnej sauny (wideo)

Jomtien-

W środowe popołudnie, 24 lipca 2019 r., domniemany złodziej, który został oskarżony o rozbicie wielu szafek w ciągu dwóch miesięcy i kradzież gotówki od klientów w saunie Jomtien, został złapany przez właściciela sauny, pana Andrea Sinyorini.

Pan Sinyorini, który jest dobrze znanym właścicielem lokalnej firmy, a także znanym z biegłości w brazylijskim jujitsu i który trenuje każdego dnia, rozmawiał bezpośrednio z The Pattaya News dziś po południu, 25 lipca 2019 r., o incydencie.

Incydent stał się wirusowy na osobistej stronie pana Sinyoriniego na Facebooku, gdy uchwycił moment, który można znaleźć poniżej, kiedy zabrał rzekomego złodzieja, dopóki policja nie przyjechała go aresztować.

https://web.facebook.com/andrea.jomtiensauna/videos/2596628300573647/?t=0

Oto, z wywiadu pana Sinyorini z nami, co się wydarzyło. Oto jego własne słowa:

Ta osoba, która nie została wymieniona podczas trwającego śledztwa policyjnego, okradała klientów mojej sauny od około dwóch miesięcy. Jest obywatelem Tajlandii i lokalnym mieszkańcem.

Najpierw zacząłem otrzymywać skargi od klientów, którzy uważali, że w ich portfelach brakuje pieniędzy. Zawsze była to mniej więcej jedna trzecia tego, co było w portfelu, nigdy cała kwota, prawdopodobnie po to, by nie zostać zauważonym. Jednak niektórzy z moich klientów to zauważyli i zaczęli do mnie przychodzić.

Na początku niektórzy z naszych klientów oskarżali nasz personel, a ponieważ nie wiedziałem, co się wtedy działo, zacząłem dalej badać.

Rozpoznałem schematy i fakt, że kradzieże zdarzały się codziennie między około 3:5 a XNUMX:XNUMX. To zawsze była tylko jedna trzecia pieniędzy w portfelach klientów. Zamki otwierano patykiem, który jest rodzajem wytrychu. Złodziej był profesjonalistą i zdołał szybko otworzyć szafki i zabrać gotówkę, a następnie przywrócić portfel i szafkę do pierwotnego stanu, aby nie wyglądało na niespokojne.

Zacząłem przez to tracić sen w nocy. Każdy, kto mnie zna, wie, że mój biznes jest dla mnie bardzo ważny i jestem tam codziennie przez cały dzień, z wyjątkiem czasu, gdy trenuję.

Zacząłem śledzić wzorce i zachowania klientów, wraz z mową ciała, każdego dnia między godziną 3:5 a XNUMX:XNUMX, czyli wtedy, gdy przestępstwa zawsze się zdarzały.

Doprowadziło to do rozpoznania tej osoby, która była codziennym klientem w spa, ale miała bardzo podejrzaną mowę ciała. Po dłuższym okresie obserwacji uzyskaliśmy 100% pewności, że to ta osoba i że zaobserwowano, jak włamuje się do szafek.

W dniu nagrania włamał się do pięciu szafek i ukradł około 15,000 XNUMX bahtów. Widziałem, jak to się stało. Zadzwoniłem na policję, ale powiedzieli, że nie są gotowi do aresztowania i chcą trochę czasu na śledztwo. Powiedziałem im, że to się nie wydarzy, i zamiast tego mogą aresztować mnie za napaść, ponieważ zamierzam zdjąć mężczyznę i przetrzymać go dla policji.

Spotkałem tego człowieka i po jego mowie ciała mogłem stwierdzić, że wiedział, że został złapany i albo zamierza uciec, albo spróbować zrobić coś głupiego. Więc zdjąłem go trójkątem ciała i zakrztusiłem się. Nie pozwoliłem mu zemdleć, ponieważ chciałem, żeby poczuł, jak to jest być zdominowanym, chciałem, żeby poczuł strach i ból, przez który przeszedł tak wielu moich klientów w ciągu ostatnich kilku miesięcy.

Policja odpowiedziała na wezwanie i aresztowała mężczyznę. Kiedy został zakuty w kajdanki, dałem mu trochę wody. Nie kopam człowieka, gdy jest przygnębiony. Przeprosił mnie i powiedziałem mu, że zamiast kraść, jeśli potrzebuje pieniędzy lub pracy, może przyjść do mnie, a nie być przestępcą.

Podobno jest teraz na wolności (z więzienia) po tym incydencie, ale jestem zadowolony z tego, jak się potoczyło i wierzę, że otrzymał cenną lekcję”.

Koniec komentarzy.

Andrea poinformował The Pattaya News, że jest zawsze chętny do poznawania nowych klientów i każdego dnia można go spotkać osobiście w swojej saunie w Jomtien.

 

 

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/