Domniemany złodziej udzielił ważnej lekcji znanemu właścicielowi lokalnej sauny (wideo)

Jomtien-

W środowe popołudnie 24 lipca 2019 r. domniemany złodziej, któremu zarzucono włamywanie się do wielu szafek na przestrzeni dwóch miesięcy i kradzież pieniędzy klientom Jomtien Sauna, został zatrzymany przez właściciela sauny, pana Andreę Sinyorini.

Pan Sinyorini, który jest dobrze znanym właścicielem lokalnej firmy, a także dobrze znanym ze swojej znajomości brazylijskiego jujitsu i który codziennie trenuje, rozmawiał bezpośrednio z The Pattaya News dziś po południu, 25 lipca 2019 r., o incydencie.

Incydent stał się popularny na osobistej stronie pana Sinyoriniego na Facebooku, gdy uchwycił on moment, który można znaleźć poniżej, kiedy ujął rzekomego złodzieja do czasu przybycia policji, aby go aresztować.

https://web.facebook.com/andrea.jomtiensauna/videos/2596628300573647/?t=0

Oto, z wywiadu przeprowadzonego z nami przez pana Sinyoriniego, co się wydarzyło. Oto jego własne słowa:

Osoba ta, której imię i nazwisko nie zostało ujawnione w toku policyjnego śledztwa, od około dwóch miesięcy okradała klientów mojej sauny. Jest obywatelem Tajlandii i lokalnym mieszkańcem.

Najpierw zacząłem otrzymywać skargi od klientów, którzy ich zdaniem zniknęli z portfeli. Zawsze była to mniej więcej jedna trzecia tego, co było w portfelu, nigdy cała kwota, prawdopodobnie w celu niezauważenia. Jednak niektórzy z moich klientów to zauważyli i zaczęli do mnie przychodzić.

Na początku niektórzy z naszych klientów oskarżali nasz personel, a ponieważ nie wiedziałem, co się dzieje, zacząłem dokładniej badać sprawę.

Rozpoznałem schematy i fakt, że kradzieże zdarzały się codziennie między około 3:5 a XNUMX:XNUMX. Zawsze stanowiła tylko jedną trzecią pieniędzy w portfelach klientów. Zamki otwierano kijem, czyli jakimś narzędziem do otwierania zamków. Złodziej wykazał się profesjonalizmem i udało mu się otworzyć szafki i szybko zabrać gotówkę, a następnie przywrócić portfel i szafkę do pierwotnego stanu, tak aby nie wyglądały na naruszone.

Zacząłem tracić przez to sen w nocy. Każdy, kto mnie zna, wie, że mój biznes jest dla mnie bardzo ważny i jestem przy nim każdego dnia przez cały dzień, z wyjątkiem treningów.

Zacząłem śledzić wzorce i zachowania klientów, a także mowę ciała, codziennie między godziną 3:5 a XNUMX:XNUMX, czyli wtedy, gdy zawsze dochodziło do przestępstw.

To doprowadziło mnie do rozpoznania tej osoby, która była codziennym klientem spa, ale miała bardzo podejrzaną mowę ciała. Po dłuższym okresie obserwacji staliśmy się w 100% pewni, że to ten osobnik i że widziano go włamującego się do szafek.

W dniu nagrania włamał się do pięciu szafek i ukradł około 15,000 XNUMX bahtów. Widziałem, jak to się stało. Zadzwoniłem na policję, ale powiedzieli, że nie są gotowi na dokonanie aresztowania i chcą trochę czasu na zbadanie sprawy. Powiedziałem im, że tak się nie stanie i że zamiast tego mogą mnie aresztować za napaść, ponieważ miałem zamiar powalić tego mężczyznę i zatrzymać go dla policji.

Spotkałem tego mężczyznę i po jego mowie ciała poznałem, że wiedział, że został złapany i albo zamierzał uciec, albo próbował zrobić coś głupiego. Więc powaliłem go trójkątem ciała i dusiłem. Nie pozwoliłam mu zemdleć, bo chciałam, żeby poczuł, jak to jest być zdominowanym, chciałam, żeby poczuł strach i ból, przez które przez ostatnie kilka miesięcy narażał tak wielu moich klientów.

Policja odpowiedziała na wezwanie i aresztowała mężczyznę. Kiedy był skuty kajdankami, dałem mu trochę wody. Nie kopię człowieka, kiedy leży. Przeprosił mnie, a ja mu powiedziałam, że zamiast kraść, jeśli potrzebuje pieniędzy lub pracy, może przyjść do mnie, a nie być przestępcą.

Podobno wyszedł (z więzienia) zaraz po incydencie, ale jestem zadowolony z przebiegu wydarzeń i uważam, że otrzymał cenną lekcję”.

Koniec komentarzy.

Andrea poinformował The Pattaya News, że zawsze jest chętny do poznania nowych klientów i że każdego dnia można go spotkać osobiście w jego saunie w Jomtien.

 

 

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/