Tajski departament zdrowia publicznego ostrzega mężczyzn przed ryzykiem nielegalnego powiększania penisa

 

Bangkok-

Tajscy mężczyźni martwiący się o swoją męskość zostali ostrzeżeni, aby nie robić sobie zastrzyków w celu zwiększenia rozmiaru.

Dr Akhom Praditsuwan z tajlandzkiego departamentu zdrowia publicznego powiedział dzisiaj, 25 lipca 2019 r., że pomimo niezliczonych ostrzeżeń Tajowie wciąż próbują urosnąć, aby zaimponować płci przeciwnej.

Według dr Akhoma ryzyko związane z tym postępowaniem polegało na możliwości zarażenia wirusami z zainfekowanych igieł, a nawet rozwoju raka z powodu powikłań.

Stwierdził, że wielu mężczyzn było tak zdesperowanych, aby zwiększyć swój rozmiar, że stosowali środki ludowe i wstrzykiwali sobie prawie wszystko, próbując zwiększyć rozmiar.

Dr Akhom powiedział, że substancje, które Departament Zdrowia widział wstrzykiwane, to między innymi olej roślinny, oliwa z oliwek, a nawet smalec.

Żaden z nich nie zwiększyłby rozmiaru ani skuteczności, powiedział.

Surowe kary czekają na tych, którzy podają się za lekarzy i wykonują zastrzyki w penisa.

Kary wahają się od 3 lat więzienia i grzywny w wysokości 30,000 5 bahtów za przeprowadzenie takich operacji do 100,000 lat i XNUMX XNUMX bahtów za prowadzenie kliniki w tym celu.

Zapisz się!
ŹRÓDŁOTajska wiza/TNA
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/