Apokaliptyczne czerwone niebo i płonąca rura panikują w mediach społecznościowych w Laem Chabang dziś rano w firmie Thai Oil

Laem Chabang –

Tajska Publiczna Spółka Naftowa, LTD. w Laem Chabang wydał dziś oświadczenie wyjaśniające po panice w tajlandzkich mediach społecznościowych, w której wczoraj wieczorem niebo nad fabryką stało się czerwone.

Zdjęcia płomieni na szczycie płonącej rury nad dachem fabryki Thai Oil stały się bardzo popularne w mediach społecznościowych zeszłej nocy i były wściekle udostępniane przez lokalnych mieszkańców, którzy obawiali się możliwego poważnego wypadku w firmie Oil Company.

Niebo później stało się czerwone, co spowodowało dalszą panikę i masową liczbę telefonów do służb ratunkowych.

Thai Oil Public Company Limited poinformowała dziś prasę i media, że ​​zeszłego wieczoru w fabryce doszło do drobnej awarii elektrycznej. Automatyczny system bezpieczeństwa zaczął zatrzymywać wszystkie maszyny, co spowodowało uwolnienie części gazu z systemu w niebo. Fabryka wróciła do normy. Firma stwierdziła, że ​​w żadnym momencie nie ma zagrożenia dla bezpieczeństwa publicznego.

 

ŹRÓDŁOThai Public Oil Company Limited
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/