LINE, aby wprowadzić zakupy spożywcze online do Tajlandii do końca bieżącego roku podatkowego

Usługa – Line Man Grocery – umożliwi klientom dostarczenie żywności i innych artykułów, powiedział Phichet Rerkpreecha, dyrektor generalny Line Thailand. Ponadto firma uruchamia Line Shopping, platformę, która łączy kupujących i sprzedających za pośrednictwem czatu.

Ten ruch ma miejsce, gdy firma zamierza rozszerzyć swoje usługi na żądanie w kraju, przejmując liderów w zakresie przejażdżek Grab i Go-Jek. LINE ma już aplikację, która dostarcza towary ze sklepów ogólnospożywczych i innych sprzedawców, a ta najnowsza oferta pozwoli jej konkurować z supermarketami i innymi sprzedawcami stacjonarnymi.

Według Nikkei Asian Review, LINE ma obecnie 187 aktywnych użytkowników miesięcznie, z 44 mln w Tajlandii, co stanowi około 60 procent populacji. Firma wprowadziła również usługę przyjmowania taksówek i dostarczania posiłków w Bangkoku i trzech okolicznych prowincjach, a w przyszłym roku planuje rozszerzyć działalność na inne duże miasta, takie jak Pattaya, Phuket i Chiang Mai.

Źródło: https://www.pymnts.com/news/retail/2019/japan-line-online-grocery-thailand/

ŹRÓDŁOpymynty
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/