LINE do końca tego roku fiskalnego umożliwi zakupy spożywcze online w Tajlandii

Usługa — Line Man Grocery — pozwoli klientom dostarczać jedzenie i inne artykuły, powiedział Phichet Rerkpreecha, dyrektor generalny Line Thailand. Ponadto firma uruchamia Line Shopping, platformę łączącą kupujących i sprzedających za pośrednictwem czatu.

Posunięcie to ma miejsce, gdy firma zamierza rozszerzyć swoje usługi na żądanie w kraju, przejmując liderów w dziedzinie przejażdżek, Grab i Go-Jek. LINE ma już aplikację, która dostarcza towary ze sklepów wielobranżowych i innych dostawców, a ta najnowsza oferta pozwoli jej konkurować z supermarketami i innymi tradycyjnymi sprzedawcami.

LINE ma obecnie 187 aktywnych użytkowników miesięcznie, z czego 44 miliony w Tajlandii, co stanowi około 60 procent populacji, według Nikkei Asian Review. Firma wprowadziła również usługę zamawiania taksówek i dostarczania posiłków w Bangkoku i trzech okolicznych prowincjach, a do przyszłego roku planuje rozszerzyć działalność na inne duże miasta, takie jak Pattaya, Phuket i Chiang Mai.

Źródło: https://www.pymnts.com/news/retail/2019/japan-line-online-grocery-thailand/

ŹRÓDŁOpimynty
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/