Chiński turysta ranny po wypadku na motorówce w Pattaya

ZDJĘCIA: Kontrola bezpieczeństwa morskiego Pattaya City

Pattaya –

Chiński turysta został ranny po tym, jak upadł na motorówce podczas podróży między wyspami w zatoce Pattaya. Funkcjonariusze stacji kontroli bezpieczeństwa morskiego Pattaya City na molo Bali Hai zostali powiadomieni przez operatora łodzi motorowej przez radio, że turysta na łodzi motorowej został poważnie ranny o godzinie 10 rano, 31 lipca 2019 r.

Ratownicy przybyli na łódź, która przybyła na molo, aby znaleźć 55-letniego chińskiego turystę, który cierpiał i był ranny. Podczas upadku poważnie złamał nogę.

Udzielono mu pierwszej pomocy na miejscu zdarzenia i natychmiast zabrano go do szpitala. Kapitan łodzi motorowej powiedział Marine Safety Control, że chiński turysta spacerował wokół łodzi, gdy jechali z dużą prędkością w Pattaya Bay.

Kapitan powiedział, że wielokrotnie ostrzegał mężczyznę, aby usiadł, ale turysta zignorował jego i jego ostrzeżenia. Po wielu ostrzeżeniach mężczyzna nadal chodził, gdy upadł i złamał nogę.

Urzędnicy Kontroli Bezpieczeństwa Morskiego kontynuują dochodzenie.

ŹRÓDŁOKontrola bezpieczeństwa morskiego Pattaya City
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem mediów TPN od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał również w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Jego doświadczenie obejmuje sprzedaż detaliczną, HR i zarządzanie operacjami, a od wielu lat pisze o nowościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i odwiedza ten kraj jako regularny gość od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt z nami poniżej. Historie prosimy o e-mail Pattayanewseditor@gmail.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/